Се продава трпезариска маса од масивно дрво со 6 столици

ЦЕНА: 10000 мкд

Се продава трпезариска маса од масивно дрво со 6 столици


Трпезариска маса од масивно дрво со 6 столициГрад:
Skopje
Телефон:
72210215
Објавен на:
07.11.2022

ЦЕНА: 10000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Snezana Cvetkovik
Град:
Skopje
Телефон:
72210215
Објавен на:
07.11.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка