Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам 2 лустерa!

Продавам два одлично сочувани лустери со стандардни грла E27:
цена 1200 ден за двата (еден 600 ден.).
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:600 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.07.2015
tenda nastresnica

Ultra moderna tenda dimenzi 4000 /2.6003000/2000so mehanizam za pustane i zbirane070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 22.07.2015
drzac za nozevi unirvezalen strug

drzac za nozevi unirvezalen strug
MTZ US 400
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 15.07.2015
seping povolno

seping vo ispravna sostojba
070 611 476

Цена:450 €

Велес
 

Објавен на: 14.07.2015
makara

makara so lageri ispravna
spremna za rabota
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 05.07.2015
Плинска печка

Се продава комбинирана плинска печка и калорифер. Мало користена.

Информации на тел 076/251-005 од 17 до 20 часот

Цена:3.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 03.07.2015
продавам прасиња

Вкупно се 8 прасиња и имаат од 18 до 25 кгр.моб.076 365 271

Цена:180 ден.

Велес
 

Објавен на: 12.06.2015
{WHATSAPP:: 2348069638919} s6,s6 edge,s5,iphone 6,6 plus,5s,ps4,HTC M8,Sony Xperia Z3

SAMSUNG S6/EDGE $500, APPLE IPHONE 6 $400, APPLE IPHONE 5S $300, SAMSUNG S5 $300, SAMSUNG NOTE 4 $400, SONY XPERIA Z3 $350 (WHATSAPP:: +2348069638919)

PROMOTION BUY 2 GET 1 FREE + 30% DISCOUNT I...

Цена:250 ден.

Велес
 

Објавен на: 10.06.2015
MEBEL PO MERKA

DIZAJN I IZRABOTKA NA SEKAKOV VID NA ENTERIER !!! 078 / 231 - 557

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.06.2015
PROIZVEDUVAM METALNI RAFTOVI

METALNI RAFTOVI ZA SIROKA NAMENA

Цена:1.890 ден.

Велес
 

Објавен на: 01.06.2015
se prodava

se prodava opel astra 1.4

Цена:900 €

Opel Astra
1997
Велес
200235 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 15.05.2015
Prodavma lozje vo Velesko,Pod Cuka

Prodavam lozje od 5 dekari vo Velesko vo mesnost narecena Pod Cuka vednas do avtopat.Cena po dogovor.

Цена:По договор

Велес
5000 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 09.05.2015
futer f 250

futer f250 so flansa konplet
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 05.05.2015

Цена:400 €

Велес
 

Објавен на: 04.05.2015
CAURI ZADNO TRKALO MOTORCIKAL VO MOTODOMINIK VELES

CAURI ZADNO TRKALO MOTORCIKAL VO SALONOT NA MOTODOMINIK VELES

INFORMACII NA:
Tel:043/21 22 44

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 29.04.2015
Филтер воздух Air Filter HONDA NC700X NC750X NC700S NC750S integra

Филтер воздух, Air Filter HONDA NC700X, NC750X, NC700S, NC750S and Integra.
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motop...

Цена:1.800 ден.

Велес
 

Објавен на: 26.04.2015
Samsung Galaxy S6 Htc One M9 Apple Iphone 6

Сите се отклучи запечатена во кутија SIM бесплатно активира со гаранција директно од производителот

HTC Еден M9 М8
Samsung Галакси S6

Цена:400 €

Велес
 

Објавен на: 26.04.2015
Сајли за кумплуг KEEWAY CRUISER 250 clutch cable keeway

Сајли за кумплуг KEEWAY CRUISER 250 clutch cable keeway
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава...

Цена:800 ден.

2010
Велес
 

Објавен на: 25.04.2015
Se prodava ili izdava deloven objekt vo Veles

se prodava ili izdava deloven prostor od vkupna povrsina 9000m2,istiot moze da bide i delliv soglasno potrebite.Poseduva sopstvena trafostanica,rampa za utovar i istovar.Se naoga vo poranesnata fab...

Цена:По договор

Велес
9000 m2
 

Објавен на: 22.04.2015
sobna vrata

Dimenzii: sirina290, visina210
cenata ne e fiksna

Цена:3.200 ден.

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка