PRODAVAM VENCANICA

ЦЕНА: 999 €

PRODAVAM VENCANICA


Vencanicata e ednas nosena, kupena na 3ti Septemvri. Socuvana bukvalno kako vo prvobitna sostojba. Se sostoi od dva dela, edniot del e balska so dve korpi, drugiot del se slic kade sto se vadat korpite. Oblozena so cipka na korsetot i na balskiot del od fustanot.
Dodatok vel i nevestinski stikli.
Cenata ne e fiksna.

Za povekje sliki kontaktirajte me na viber .Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078945146
Објавен на:
01.04.2023

ЦЕНА: 999 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mariana
Град:
Skopje
Телефон:
078945146
Објавен на:
01.04.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка