PRODAVAM GOLF 5

ЦЕНА: 5000 €

PRODAVAM GOLF 5


Prodavam golf 5 2006god 1.9 TDI 77KW 105KS vo top sostojba
kolata ima praveno mal i golem servis pred 2.000KM smeneti predni kocnici
ima ABS ESP board kompjuter so wifi bluetooth radio itn..
klimatronik dvozonski 6 brzini
tempomat kamera za rikverc i senzori za rikverc
vozen samo 2.000km
pominati 194.000
cena 5000evra (ne e fiksna ima prostor za dogovor na lice mesto)
tel 075832878 martinГрад:
skopje
Телефон:
075832878
Објавен на:
23.02.2023

ЦЕНА: 5000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
martin blazev
Град:
skopje
Телефон:
075832878
Објавен на:
23.02.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка