БИШОН ФРИЗЕ НА ПРОДАЖБА

ЦЕНА: По договор

БИШОН ФРИЗЕ НА ПРОДАЖБА


Останати се само уште 2 кученца машко и женско за резервација. Ги добивате прочистени и вакцинирани спремни да се земат пред Нова година.Град:
Skopje
Телефон:
078323772
Објавен на:
02.12.2022

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Milica Pasovska
Град:
Skopje
Телефон:
078323772
Објавен на:
02.12.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка