Prodavam obleka od zatvoren butik

ЦЕНА: По договор

Prodavam obleka od zatvoren butik


Prodavam detska i zenska letna obleka od zatvoren butik, po ekstra povolna cena. Od 50, 70 do 100 denari, vkupno 450/500 parcinja. Postoi moznost za dogovor na cenata. Tel. 075762379.Град:
Skopje
Телефон:
075762379
Објавен на:
04.07.2023

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Tekstil Prodazba
Град:
Skopje
Телефон:
075762379
Објавен на:
04.07.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка