WINDOWS 11 I 10 NA USB

ЦЕНА: По договор

WINDOWS 11 I 10 NA USB


WINDOWS 10 PROX64 I X32 NA USB 64GB I DVD. NAJNOVIOT WINDOWS 11 HOME AND PRO X64 NA USB64GB SO GARANCIJA ZA USB TO I OPERATIVNIOT VO NEGO. USLUZNI PROGRAMI,OPERATIVNI SISTEMI I IGRI PO VAS IZBOR, KOMPJUTERSKI DELOVI POLOVNI I NOVI SO GARANCIJA I DRUGO.077707192 VIPГрад:
Skopje
Телефон:
077707192
Објавен на:
18.11.2022

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Blagoja Ivanovski
Град:
Skopje
Телефон:
077707192
Објавен на:
18.11.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка