Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Regleri 7 zici YIYING YIBEN ZNEN HAMACHI BAOTIAN TRUVA GLANZ REGULATOR RECTIFIER 7 WIRE

РЕГЛЕР 12V (7 кабли) 3 жолти се во 1 џек + 4 (црвена, црна, зелена, бела) се во друг џек. Одговара на кинески скутери YIYING YIBEN ZNEN HAMACHI BAOTIAN TRUVA GLANZ
Имаме на лагер, може да се купи ...

Цена:750 ден.

2008
Велес
 

Објавен на: 27.03.2015
Sajla kumplug KAWASAKI KX-F 450 2009-2014 CLUTCH CABLE OEM: 54011-0095

Sajla kumplug KAWASAKI KX-F 450 2009-2014 CLUTCH CABLE OEM: 54011-0095
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts...

Цена:1.100 ден.

2010
Велес
 

Објавен на: 26.03.2015
PAR Retrovizori DERBI GP1 50 125 250 M10 ↻↺ OEM 00G04614921 BACK MIRRORS 00G02213671 OPEN RACE 2006 2007 2008 2009

ПАР Ретровизори Derbi GP1 50 125 250 навој M10 ↻↺ OEM: 00G04614921 / 00G02213671
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: ...

Цена:1.600 ден.

2007
Велес
 

Објавен на: 26.03.2015
Визир KAWASAKI ZX6R ZX636 2005-2008 DOUBLE BUBBLE WINDSCREEN CLEAR TRANSPARENT

Визир KAWASAKI ZX6R / ZX636 2005-2008 CLEAR TRANSPARENT DOUBLE BUBBLE WINDSCREEN WINDSHIELD
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата В...

Цена:3.200 ден.

2006
Велес
 

Објавен на: 24.03.2015
Avon 075 577-853

Besplatno clenstvo vo Avon. Ispratete sms so ime i prezime ili javete se na 075 577-853.Podarok parfem Avon Butterfly so vasata poracka.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 22.03.2015
Lerpenje Plocki

lepenje na plocki,granit,mermer vo vasite domovi i delovni prostorii postavuvanje na ramni podlogi vodovod i elek.instalacii profesionalno kvalitetno.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 15.03.2015
Stator namotki kalemi QINGQI 200 enduro super moto GENUINE SUZUKI PARTS OEM 32101-05300 32101-20E00

Stator namotki kalemi QINGQI 200 / GENUINE SUZUKI PARTS

Статор (калеми) надворешен дијаметар 93mm / внатрешен отвор 35mm / излегуваат жици (3 жолти) + 2
Имаме на лагер, може да се купи веднаш о...

Цена:2.800 ден.

2010
Велес
 

Објавен на: 13.03.2015
Bandazi MT2.50X10 GY6 BAOTIAN BT49QT-9 ecobike HAMACHI CENTAR JONWAY YY50QT-6 GLANZ NIMEKS Yiben YB50QT-3 front rear wheel rim

YIYING Benzhou YY50QT-8 Baotian BT49QT-9 ecobike Jonway YY50QT-6 Zhongneng ZN50QT-11 Yiben YB50QT-3 HAMACHI CENTAR NIMEKS GLANZ TUMOPAR FOSTI
alu wheel rim GY6
Имаме на лагер, може да се купи вед...

Цена:1.600 ден.

2009
Велес
 

Објавен на: 13.03.2015
SRVIS I DELOVI ZA BAGAT

SERVISIRANJE NA DOMASNI I INDUSTRISKI MASINI ZA SIENJE

Цена:10 ден.

Велес
 

Објавен на: 13.03.2015
Klipovi za APRILIA SR50 DiTech Iniezione- METEOR PISTON® PC1767000 piston kit клип карики болц осигурачи

APRILIA SR50 DiTech - METEOR PISTON® со 2 карики, 12mm болц и осигурачи. Made in Italy
Имаме на лагер Ø41mm, Ø41.5mm, Ø42mm, Ø42.5mm, Ø43mm може да се купи в...

Цена:1.950 ден.

2003
Велес
 

Објавен на: 13.03.2015
PORCHE 924

ПРОДАВАМ ПОРШЕ,ЦРВЕНО СО МК ТАБЛИЦИ ВО ОДЛИЧНА СОСОТОЈБА 81Г МАЛКУ ВОЗЕНА СО ОРГИНАЛНИ ДЕЛОВИ !

Цена:3.500 €

Porsche 924
1981
Велес
Бензин
2-3 врати
Чиста документација

Објавен на: 12.03.2015
ПАСТЕРИЗАТОР,ХОМОГЕНИЗАТОР,СЕПАРАТОР,ДОЗЕРКА...

ПРОДАВАМ ПАСТЕРИЗАТОР-900Л.ХОМОГЕНИЗАТОР 4ООЛ,СЕПАРАТОР И ДОЗЕРКА.ОПРЕМАТА МОЖЕ ДА НАЈДЕ ПРИМЕНА ВО МЛЕКАРСТВО,ЗА СОК,
ВОДА И ОСТАНАТО,ПОВОЛНИ ЦЕНИ!

Цена:2.000 €

Велес
 

Објавен на: 12.03.2015
13 Бандажи предни задни GLANZ NIMEKS JONWAY HAMACHI CENTAR ARORA MEIDUO TUMOPAR FOSTI FRONT REAR ALU WHEEL GY6 125 150 YB150T-15 Benzhou YY150T-10 Baotian BT150T-7

13 Бандажи алумински предни и задни
Benzhou YY150T-10 Baotian BT150T-7 Jonway YY125T-12 Zhongneng ZN150T-7/B Yiben YB150T-15 GLANZ NIMEKS HAMACHI TUMOPAR FOSTI

Имаме на лагер, може да се купи в...

Цена:2.450 ден.

Велес
 

Објавен на: 12.03.2015
Надворешна гума 3.00-8 IRC MB38 26J QINGQI FUDE MULAN HONDA SCOOTER TIRE

Надворешна гума 3.00-8 IRC MB38 26J QINGQI FUDE MULAN HONDA
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
д...

Цена:1.200 ден.

Велес
 

Објавен на: 12.03.2015
Top Case SHAD SH26 kufer za motor skuter HONDA PIAGGIO KYMCO YAMAHA X-MAX SYM

Куфер Top Case SHAD SH26 (Made in Spain) Изработен од мека-квалитетна пластика, со него има основа-постоње, шрафови за монтажа и 2 клуча. Лесно вадење и ставање на мотор со 1 потег. Како што е на с...

Цена:3.200 ден.

2008
Велес
 

Објавен на: 12.03.2015
Top case SHAD SH37 Куфер заден за мотор - скутер motorcycle honda yamaha suzuki kawasaki aprilia

Куфер, Top case SHAD SH37 (Made in Spain) Изработен од мека-квалитетна пластика, со него има основа-постоње, шрафови за монтажа и 2 клуча. Лесно вадење и ставање на мотор со 1 потег. како на сликит...

Цена:6.500 ден.

2004
Велес
 

Објавен на: 12.03.2015
Заден куфер Top case SHAD SH48 motorcycle honda yamaha suzuki kawasaki aprilia

Заден куфер, Top case SHAD SH48 (Made in Spain) Изработен од мека-квалитетна пластика, со него има основа-постоње, шрафови за монтажа и 2 клуча. Лесно вадење и ставање на мотор со 1 потег. Како што...

Цена:10.500 ден.

2009
Велес
 

Објавен на: 12.03.2015
Дихтони СЕТ HONDA XL600R 1983-1987 Gasket set oem 12191-MN1-701 12251-MG2-792 12209-MA6-005 12209-MC8-005 11394-MG3-010

Дихтони СЕТ комплет за цела машина + семеринзи за вентили
HONDA XL600R 1983-1987 Gasket set oem 12191-MN1-701 12251-MG2-792 12209-MA6-005 12209-MC8-005 11394-MG3-010
Имаме на лагер, може да се ку...

Цена:3.900 ден.

Велес
 

Објавен на: 11.03.2015
TIMING CAM CHAIN GILERA NEXUS 500 PIAGGIO BEVERLY 500 APRILIA ATLANTIC OEM 827889 LANCE BREGASTA ЛАНЧЕ

CAM CHAIN, TIMING CHAIN GILERA NEXUS 500 PIAGGIO BEVERLY APRILIA ATLANTIC OEM 827889
Ланче за брегаста осовина изработено од најквалитетни легури на челик обезбедува прецизен пренос и при најголем...

Цена:2.200 ден.

2004
Велес
 

Објавен на: 11.03.2015
HONDA VT600 VT750 MASTER CYLINDER oem 45510-MZ8-305 53175-MR1-305 45530-MN9-305 пумпа предна кочница

HONDA VT600 VT750 MASTER CYLINDER 45510-MZ8-305 кочница
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава...

Цена:2.650 ден.

1998
Велес
 

Објавен на: 10.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка