Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Жмигавци со лед диоди за во маска SUZUKI GSX-R 600/750 GSF Bandit GSX-F 650 GSX-R 1000 2001-2004 35603-16G30 35604-16G30 LED TURN LIGHT

Жмигавци со лед диоди за во маска - како на сликата.
SUZUKI GSF Bandit 600 (00-04) GSX-R 600/750 (01-04) GSF Bandit 650S (05-08) GSX-F 650 (08=>) SV 650S (03=>) GSX-R 1000 (01-04) GSF Bandit...

Цена:2.500 ден.

2003
Велес
 

Објавен на: 09.03.2015
Elektricar Veles

изведба на нови електрични инсталации во вашите домови и деловни објекти плус поправка и одржување на старите електрични инсталации.
промена на стари: штекови, прекидачи, грла, индикатори за WC, л...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 06.03.2015
Se prodava vw Polo

Se prodava polo redizajn 2000 god

Цена:1.000 €

Велес
 

Објавен на: 05.03.2015
Profesionalno lepenje na plocki

Profesionalno lepenje na plocki...javete se ke se dog

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 03.03.2015
Mops

Доколку некој има 1-2 Мопс Кучиња но не може да ги чува или да ги продаде тогаш ги замолувам да ме контактираат.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 02.03.2015
Filter vozduh HONDA XL 125 VARADERO Air Filter 17211-KPC-D20

Filter vozduh HONDA XL 125 VARADERO Air Filter 17211-KPC-D20
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
до...

Цена:900 ден.

2003
Велес
 

Објавен на: 28.02.2015
Рачки за кочница TRUVA FOSTI Jonway YY150T-2 YIBEN HAMACHI YIYING Benzhou YY150T-4 Baotian BT150T-1 BRAKE LEVER Zhongneng ZN150T-1

Benzhou YY150T-4 , Baotian BT150T-1, Jonway YY150T-2, Zhongneng ZN150T-1/B, Yiben YB150T-2
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕ...

Цена:200 ден.

2009
Велес
 

Објавен на: 24.02.2015
futer f200

FUTER F200 TRI PAKNI
kontakt 070/611-476 Ile

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 24.02.2015
Сајла кумплуг YAMAHA YZF 1000 R1 2002-2003 5VY-26335-01-00 Clutch cable 5PW-26335-01 5JJ-26335-00

Clutch cable Yamaha R1 OEM:5VY-26335-01-00 / 5PW-26335-01 / 5JJ-26335-00
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motopart...

Цена:1.100 ден.

2003
Велес
 

Објавен на: 22.02.2015
TC UNIT RPM CONTROL 558676 MALOSSI YAMAHA JOG AEROX APRILIA AREA51 SR BENELLI KEEWAY CPI MALAGUTI

558676 MALOSSI ЕЛЕКТРОНИКА СО ПОДЕСУВАЊЕ НА БРОЈ ВРТЕЖИ - TC UNIT RPM CONTROL electronic controll - YAMAHA JOG, AEROX / APRILIA AREA51, SR(Minarelli) / BENELLI / KEEWAY / MALAGUTI / CPI / GARELLI 2...

Цена:По договор

2000
Велес
 

Објавен на: 20.02.2015
Фар комплет, Headlight KYMCO Bet&Win 50 125 250 OEM: 33100-KHE7-E000

Фар комплет, Headlight KYMCO Bet&Win 50 125 250 OEM: 33100-KHE7-E000
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motopart...

Цена:6.500 ден.

2003
Велес
 

Објавен на: 17.02.2015
prodavam placevi so gradezna dozvola vo nas.Caska-Veles

placevite se so gradezna dozvola P+2+P,se naogaat vo naselba Caska -Veles vednas nad zeleznickata stanica.Podobni se za izgradba na kuka za ziveenje,vikend kuka ili pak ako nekoj e zainteresiran go...

Цена:10 €

Велес
9500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 15.02.2015
1611042 MALOSSI RACING CARB.KIT PHBG 19 BS Карбуратор со механички саух YAMAHA MALAGUTI BENELLI MBK APRILIA MINARELLI

CARB.KIT PHBG 19 BS 1611042 Карбуратор MALOSSI 19 RACING модел, со механички саух. Во комплетот има се како на сликата. YAMAHA MALAGUTI BENELLI MBK APRILIA MINARELLI

Имаме на лагер, може да се к...

Цена:5.800 ден.

2005
Велес
 

Објавен на: 13.02.2015
150/90-15 DURO HF296C TIRE гума надворешна HONDA VF750C MAGNA KAWASAKI VN VULCAN HYOSUNG KYMCO VENOX 250 SUZUKI INTRUDER

150/90-15 DURO HF296C TIRE гума надворешна HONDA VF750C MAGNA KAWASAKI VN VULCAN HYOSUNG KYMCO VENOX 250 SUZUKI INTRUDER
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) и...

Цена:5.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 12.02.2015
Гума 90/100-10 IRC TIRE MB99 53J TUBELLESS HONDA LEAD

Гума 90/100-10 IRC MB99 53J TUBELLESS HONDA LEAD
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 д...

Цена:1.600 ден.

Велес
 

Објавен на: 12.02.2015
HONDA XRV750 Africa Twin rear wheel damper sets 41241-MC8-670 Гумица заден бандаш

Гумица заден бандаш HONDA XRV750 Africa Twin / rear wheel damper sets OEM: 41241-MC8-670 Made in Japan
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет ...

Цена:По договор

1996
Велес
 

Објавен на: 12.02.2015
SUZUKI AN400 BURGMAN GENUINE OEM 13110-15F00 Intake manifold Грло карбуратор Made in Japan

Грло карбуратор SUZUKI AN400 BURGMAN GENUINE OEM: 13110-15F00 (Made in Japan)
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: mot...

Цена:3.500 ден.

2003
Велес
 

Објавен на: 11.02.2015
Спортски варијатор SV1 TopRacing за P.G.O Comet / Star2 комплет со 2 пара ролни, болц, капаче и клизачи - како на сликата JASIL 040432 Made in Portugal

Спортски варијатор SV1 TopRacing за P.G.O Comet / Star2 комплет со 2 пара ролни, болц, капаче и клизачи - како на сликата JASIL 040432 Made in Portugal
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од пр...

Цена:По договор

1996
Велес
 

Објавен на: 10.02.2015
PIAGGIO TYPHOON GILERA STORM RMS 121610120 Централна ногарка ШТЕНДЕР STENDER

Централна ногарка PIAGGIO TYPHOON GILERA STORM RMS 121610120 Made in Italy
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motopa...

Цена:1.000 ден.

1998
Велес
 

Објавен на: 07.02.2015
Шепи за кочница PIAGGIO NRG MP3 LIBERTY GILERA RUNNER DNA 50 Brake caliper Hengtong GRIMECA

Шепи за кочница PIAGGIO NRG MP3 LIBERTY GILERA RUNNER DNA 50 Brake caliper Hengtong GRIMECA
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата В...

Цена:По договор

2006
Велес
 

Објавен на: 07.02.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка