Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava ili izdava pod naem deloven objekt 1200m2

Се продава или издава под наем деловен простор(салон) од 1200 м2.
Објектот е во потполно здрава состојба, опремен комплетно и спремен за користење.
На 3 спрата од кои едниот е магацински простор ...

Цена:1 ден.

Велес
1200 m2
Плочки
 

Објавен на: 04.01.2022
Куќа на два спрата со гаража

Се продава куќа на два ката со гаража

Се продава куќа на два ката, со вкупна површина од 150м2 . Секој кат има по три засебни соби и бања, големи балкони, помошни простории, како и гаража од...

Цена:24.990 €

Велес
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Плочки
Чиста документација

Објавен на: 21.11.2019
ПРОДАВАМ ПРИРОДЕН ЛИВАДСКИ МЕД

Продавам природен ливадски мед
Пчелите се на чисто еколошко место, с.Подлес под планината КЛЕПА
Имаме сертификат за квалитет, и сребена медаља за освоено второ место на натпреварот за МЕД, во Н.С...

Цена:400 ден.

Велес
 

Објавен на: 07.03.2019
Se prodava plac

Se prodava plac 402m2, vo naselba Tunel pozadi vulkanizer ZIRI, so kompletna dokumentacija i markica za gradba.Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Podetalni informacii samo na Viber +389783...

Цена:30 €

Велес
402 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 03.02.2019
Продавам Suzuki Wagon R+ Ефтино И Поволно

Продавам Suzuki Wagon R+ во екстра возна состојба. Со возилото давам и две (нови) предни зимски гуми. Регистрирано до 2019 Јануари. Бензин, 1,0 . Година на производство 1999. Зачувано,(втор сопстве...

Цена:1.000 €

Suzuki Jimny
1999
Велес
100 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 16.11.2018
se prodava kukja vo veles

se prodava dvospratna kukja vednas vseliva,so garaza dve golemi tarasi,so dvorno mesto od 50m2,so dve kupatila i 6 sobi vkupna povesina 200m2.cena po dog
tel.075735771 Goran

Цена:По договор

Велес
200 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 26.09.2018
Rabota vo EU: Rabota vo Slovacka - bez EU dokumenti!

Povtorno moznost za rabota vo EU toest rabota vo Slovacka. Vazi za zenski, maski, no i za parovi.
Vozrast: 18 do 55 godini.
Ne se potrebni EU dokumenti.
Trgnuvanje 4-ti i 7-mi avgust.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 01.08.2018
Се продава DAEWOO MATIZ 2005

Прв сопственик, чуван и одржуван, не е таксиран, на отворен пат поминати 70 % од километрите.
Регистриран до 9 април 2019 и зелен картон за цела година

Цена:1.500 €

Daewoo Matiz
2005
Велес
200000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 12.07.2018
Se prodava dukan

se prodava dukan od 14m2 vo trgovskiot vo veles na prvi kat pogoden za kancelarija

Цена:По договор

Велес
14 m2
 

Објавен на: 12.01.2018
Душеци за детски креветчиња и работно биро

Продавам 2 душека за детски креветчиња купени од Симпо и работно биро од чисто дрво

Цена:4.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 29.09.2017
AUDI A6 AVANT 2.5 TDI - Euro 4

-KUPENO OD DE-HAMBURG 2013 GODINA
-NIVO NA OPREMA S-LINE SO KOMPLETNA SERVISNA ISTORIJA VO AUDI

OFICIJALEN SERVIS

Цена:3.900 €

Audi A6
2003
Велес
175000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 08.08.2017
Prodavam kompet spalna i rabotno biro

Prodavam komplet spalna - komodi, ogledalo, dva plakara, dupli krevet so dusek i rabotno biro. .Cena po dogovor

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 07.06.2017
СЕ ПРОДАВА ГОЛФ 6

РЕГИСТРАЦИЈА ДО 11 МЕСЕЦ 2017ГОРИВО : ДИЗЕЛВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

Цена:9.500 €

VW Golf
2010
Велес
77155 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 11.05.2017
СЕ ПРОДАВА

СЕ ПРОДАВА ФОРД ГАЛАКСИ
регистрација до : МАРТ 2018- 7 СЕДИШТА И АТЕСТИРАНА КУКА
ГОРИВО:ДИЗЕЛ
БОЈА : ЦРНА

Цена:4.500 €

Ford Galaxy
2004
Велес
213000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 09.05.2017
СЕ ПРОДАВА Приземје

на ул.Пирин Планина бр.14, во Велес. се продава приземје од 60м2,двор од20 м2 со посебен влез, струја и вода. Информации на 078344503 078344506

Цена:По договор

Велес
60 m2
4 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 06.10.2016
Digitalna vaga

Se prodava digitalna vaga koristena samo 2 meseca i ednash vishe bazdarena. Nosivost do 30 kg. -moznost za koristenje i so baterija.

Цена:9.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 21.06.2016
Baram garnitura ORIOLIK (kako vo serijata "Pozoriste u kuci")

Bram garnitura Oriolik kako od serijata "Pozoriste u kuci". Za cena ke se dogovorime

Цена:100 €

Велес
 

Објавен на: 01.04.2016
Se prodava Niva

Se prodava niva vo Veles vo selo Izvor na samiot pat kaj sto se razdvojuva za Izvor i Bogomila info na tel 077-576-481 i 078-512-863

Цена:2 €

Велес
24000 m2
 

Објавен на: 10.03.2016
Плац/земјиште 4635m2 во Велес

Се продава градежно неизградено земјиште од 1-ва класа на одлична локација во населба Речани (во непосредна близина на трафостаницата) на површина од 4653m². Земјиштето е со пристапен пат, вод...

Цена:По договор

Велес
4365 m2
Излез на пат
Струја
Вода

Објавен на: 28.02.2016
нудат заеми меѓу одделните

Треба заем? Ти се отфрлени од страна на банката и сакате заем да ги задоволат сите потреби што треба? Не е проблем. Без оглед на вашата финансиска состојба. Нудам хипотеки, комерцијални кредити, ме...

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.02.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка