Приватно сместување во Охрид - стан строг центар

ЦЕНА: 7 €

Приватно сместување во Охрид - стан строг центар


Станот е 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на Охрид до
поштата со посебна спална соба, комплет опремена кујна,
кабелска ТВ, интернет, клима, тераса.
Цена 7-10 EUR по особа.
Телефон за контакт
070-261-023
046-251-125Име:
Град:
Охрид
Телефон:
070756912
Објавен на:
23.03.2019

ЦЕНА: 7 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Павел
Град:
Охрид
Телефон:
070756912
Објавен на:
16.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка