Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Плац/земјиште 4635m2 во Велес

Се продава градежно неизградено земјиште од 1-ва класа на одлична локација во населба Речани (во непосредна близина на трафостаницата) на површина од 4653m². Земјиштето е со пристапен пат, вод...

Цена:По договор

Велес
4365 m2
Излез на пат
Струја
Вода

Објавен на: 28.02.2016
нудат заеми меѓу одделните

Треба заем? Ти се отфрлени од страна на банката и сакате заем да ги задоволат сите потреби што треба? Не е проблем. Без оглед на вашата финансиска состојба. Нудам хипотеки, комерцијални кредити, ме...

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.02.2016
Roland EXR-3 Interactive Arranger General midi2 GX(XGlite)

Синтисајзерот е чисто нов,донесен од Италија,произведен во Roland Italia,се продава заедно со нови сталки PROEL-Made in Italy,екстра нов за екстра цена.

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 24.02.2016
Itno se izdava dukan Vo Centar Na Veles

Itno se izdava dukan Vo Centar Na Veles sproti oficetskiot Dom , kontakt 071 823 821, vena 50evra

Цена:50 €

Велес
15 m2
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 16.12.2015
Zamena

Imam diskovi 2x20kg i kriva sipka.
Moive diskovi gi zmaenuvam so tegovi od minimum 30 kg i koi se rasporedeni na barem povekje od dva diska.

Цена:1.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.09.2015
Продавам куќа на ул.Белградска бр.35, Велес

Се продава куќа на ул.Белградска бр.35 од 165 м2 со место од 600 м2 плус гаража и шупа од 20м2.
За сите информации контактирајте на:
071-526-196
02-2464-321

Цена:По договор

Велес
165 m2
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 09.09.2015
Продавам 2 LG монитори

LG FLATRON L225WTQ - PF
http://www.lg.com/uk/monitors/lg-L226WTQ-PF-lcd-monitor

LG FLATRON W2246S - BF

Цена:65 €

Велес
 

Објавен на: 31.08.2015
zajam potpore između besplatno i pouzdan osobito
Vi treba novac kreditiranja između pojedinaca da se nosi s financijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoja izazvanih banaka, od odbijanja vašeg zahtjeva datoteke kredite? Ja...

Цена:10 €

Велес
 

Објавен на: 19.08.2015
Барам работа

Барам работа за чување на старо лице ако е потребно и по 24 часа.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 09.08.2015
Се продава гаража на одлична локација во Велес

Се продава гаража на одлична локација во Велес, на улица Благој Ѓорев, во зградата наспроти гимназијата. Цена по договор

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 09.08.2015
Се издава спрат од куќа на одлична локација во Велес

Се издава спрат од куќа во населба дворови, во непосредна близина на економското училиште, погодна и за сместување на студенти/ученици.

Цена:По договор

Велес
3 соби
Паркет
 

Објавен на: 09.08.2015
Продавам магнетофон!

Продавам магнетофон (Made in Japan). Нема кабел за напојување.
Цена 20 евра.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:20 €

Велес
 

Објавен на: 02.08.2015
Продавам нови сервиси!

Продавам нови сервиси:
- 1 сервис за торта (1 голема + 6 мали чинии)-500ден,
- 2 сервиси за торта А класа од Порцеланка-Велес (1 голема + 6 мали чинии)-2x600ден=1200ден,
- 1 сет со 20 парчиња (2...

Цена:500 ден.

Велес
 

Објавен на: 31.07.2015
ИТНО !!! Се продава куќа од 190м2 во Велес

Се продава стара куќа од 190м2.
Прв спрат 80м2, втор спрат 110м2 и двор од 60м2.
Се наоѓа на мирна локација после училиштето “Кирил и Методиј“ веднаш до градинката.
Куќата не е за ...

Цена:1 €

Велес
190 m2
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 29.07.2015
Продавам момент клуч!

Продавам момент клуч марка Тона-Чехословачка со опсег од 10 до 110 Nm,
комплет во футрола со сите додатоци.
Цена 120 евра.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:120 €

Велес
 

Објавен на: 28.07.2015
Продавам 5 нови килими!

Продавам 5 некористени етно килими (рачна изработка), стари педесетина години,
погодни за етно катчиња во Вашиот дом или за традиционални македонски ресторани.
Килимите се со следните димензии:
...

Цена:600 ден.

Велес
 

Објавен на: 28.07.2015
Продавам 2 гоблени!

Продавам 2 одлично сочувани гоблени од пред четириесетина години,
со димензии (заедно со рамките):
голем 67,5x53,5 cm - цена 300 евра,
мал 37x32 cm - цена 150 евра.

Цена:450 €

Велес
 

Објавен на: 27.07.2015
Продавам значки!

Продавам 188 значки од времето на бивша Југославија.
Цена по значка 12 ден. или за купување на сите следува попуст!
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:12 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.07.2015
Продавам банкноти и монети!

Продавам банкноти и монети од времето на СФРЈ и првите македонски банкноти од осамостојувањето.
Цена за сите 2500ден.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:2.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.07.2015
Продавам каца!

Продавам каца со димензии: висина 44 cm, газар со дијаметар 37,5 cm и горен отвор со дијаметар од 27 cm,
погодна за етно украс или употреба.
Цена 1500 ден.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:1.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка