Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Adapter polnac za Laptop - Адаптери полњачи за лаптоп - novi

Prodavam novi adapteri za Laptop, tie se zamena na originalniot i NE SE UNIVERZALNI,
Ima za HP, Dell, Toshiba, Asus, SONY, Samsung, Acer i mnogu drugi

Adapterite se novi

Цена:700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.09.2020
Cowin SE7 slusalki

Продавам нови неотпакувани Cowin E7 Pro слушалки. Доаѓаат и со 18 месечна фабричка гаранција.

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.11.2019
Prodavam LAPTOP TOSHIBA SATELLITE 17

LAPTOP TOSHIBA SATELLITE 17", i3-2350, 2,3 GHz, 4 GB RAM, DVD, WINDOWS 10 PRO, OFFICE 365, COREL DRAW, PHOTOSHOP. Latopot ima rezervna nova baterija.

Цена:12.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2020
MacBook Pro Model no: A1278

Prodavam MacBook Pro. Doagja so punjach, 2012 godina,vo dobra sostojba e isto kako nov

Peroframnsiite gi ima na slika

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 18.11.2019
Преинсталација и поправка на компјутери

Врашам поправка одржување и инсталација на сите видови на компјутери со оперативни системи и сите потребни софтвери.

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 03.09.2019
продавам нова веб камера logitech c270 HD

продавам нова HD веб камера logitech c270,

Цена:1.100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.05.2018
Program za prodavnica kafici marketi za fiskalna kasa

Зошто да не си го олесните работењето со наједноставниот софтвер за вашата продавница, маркет, кафич, магацин.
РАБОТИ НА СИТЕ ФИСКАЛНИ АПАРАТИ!!!

Нудиме Најефтин професионален програм за продав...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.04.2018
Prodavam fiskalna kasa synergy SY55

Prodavam fiskalna kasa synergy SY55 !!!

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 27.03.2018
Prodavam PS4 500 gb Slim

Prodavam ps4 500 gb slim kupen od amerika koristen nepoln mesec dena

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 24.03.2018
ASUS 24 Full HD LED monitor

Monitorot e osteten pri otvoranje(nov ne e koristen NO CELOSNO FUKCIONALEN). Ima grebnatina/linija od 5 sm vo sredinata napravena od skalpel pri otvoranje.Funkcionalnosta ne e namalena osven sto vi...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.12.2017
Eho Aparat Kolor Dopler 4D

Cena po dogovor. Kontakt: 071/801-112, 078/894-099
Godina na proizvodstvo: 2017
2 godini garancija na aparatot i 1 godina garancija na sondite.
Konveksna, Linearna, Mikro-Konveksna, Ginekolos...

Цена:9.900 €

Скопје
 

Објавен на: 22.10.2017
APARAT ZA SPIUNIRANJE PRISLUSKUVANJE


www.telefon-spy.com

Ova e najdobriot profesionalen spiunski prisluskuvac(BUBICA) so APLE tehnologija.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.09.2017
i pad3 model(mb293ch)proizveden za angliski pazar

prodavam ipad32G donesen od anglia proizveden vo amerika vo besprekorna sostojba so 13" inci ekran

Цена:100 €

   

Објавен на: 23.09.2017
Bluetooth speaker with handsfree

Bluetooth speaker with handsfree , blutut zvucnik, novo
https://www.innodevice.com/innoflask-2, boja zlatna

Цена:70 €

Скопје
 

Објавен на: 29.03.2017
Продавам куќиште и останати делови за компјутер

Продавам повеќе делови за компјутер како и едно празно куќиште. Сите делови се функционални и сочувани, вклучувајќи го и куќиштето.
Куќиште: 400 денари
Хард Диск: Samsung S-ATA 80GB одлично зачув...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2017
PC Desktop gaming kompjuter

PC Desktop gaming with monitor
Motherboard Model: MS-7586 Processor: Intel(R) Core(TM) i5 CPU750@2.67GHz (4 CPUs), ~2.7GHz
Memory: 4096MB RAM
Hard drive: 1Terabyte SATA HDD

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 05.02.2017
Prodavam nov tablet Tesla M8WK

Prodavam nov tablet Tesla M8WK od T-Mobile. Tabletot e na Windows 8.1 I ima edna godina garancija.

Цена:5.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.12.2016
Playstation 3 PS3 Ps3 ps3 Cipuvan so 4 igri Fifa 17 i Call of duty

Playstation 3 320 GB
Fifa 17
Fifa 16
Fifa 15

Цена:170 €

Гостивар
 

Објавен на: 11.12.2016

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 22.11.2016
Компијутерски Делови

Процесор AMD Athlon 64 X2 5200 2.3ghz, Графичка Nvidia Geforce Afox GT 730 4GB, Матична ASRock N68C-S UCC. Вкупна цена 4.000 денари може и на делови.
Графичка 2.000 ден.
Процесор 1.000 ден.
Мати...

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.11.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка