Сите продавници

ВИП продавница

Impuls Agencija

\\\"Импулс агенција\\\" Ваш сигурен партнер од доверба \r\n\r\nwww.impuls.com.mk
Импулс постои повеќе од 20 години и успешно работи на пазарот со недвижен имот. Долгогодишното наше искуство не прави лидери во областа во која работиме. Доказ за тоа е големиот број на лојални клиенти кои во нас препознаа сигурен партнер за соработка.
Категорија:
Недвижнини
испрати
companyImg
Телефон: 075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Dimitrie Chupovski 10/12
Скопје ,
Скопје
  • Прикажи мапа
  • Прати емаил

Подреди по:
STAN VO CENTAR 75M2

IMPULS AGENCIJA iznajmuva stan vo Centar kaj Beko. Kompletno renoviran i opremen so nov mebel. So vkupna povrshina od 75m2 na 1 kat. So dve spalni sobi opremeni, golema dnevna so trpezariski del i ...

Цена:400 ден.

Скопје
75 m2
3 соби
1 кат
Парно греење
Лифт

Објавен на: 06.12.2017
DVOSOBEN STAN O DEBAR MAALO 42M2

IMPULS AGENCIJA iznajmuva stan vo Debar Malo. Stanot se naogja vo nova zgrada i opremen so nov mebel. Na 1 kat so vkupna povrshina od 42m2. Stanot raspolaga so edna spalna soba, so golema dnevna s...

Цена:250 €

Скопје
42 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 05.12.2017
STAN ZA NAEM VO KAPISHTEC

IMPULS AGENCIA iznajmuva stan vo Kapishtec so povrshina od 120m2. Lociran vo okolinata na crkvata sv. Jovan vo privatna kukja so poseben vlez za maksimalna privatnost. Komletno renoviran i opremen ...

Цена:400 ден.

120 m2
4 соби
1 кат
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 04.12.2017
TROSOBEN STAN ZA NAEM VO CENTAR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva stan vo Centar . Stanot se naogja na 3ti kat so vkupna povrshina od 70m2.Stanot e kompletno renoviran so 2 spalni sobi, kompletno opremen so potrebniot mebel i bela tehnik...

Цена:450 €

Скопје
70 m2
3 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 04.12.2017
DUPLEKS VO DEBAR MAALO

SIMPULS AGENCIJA iznajmu stan - dupleks vo Debar Maalo. So povrshina od 140m2. Stanot se naogja na 4 i 5ti kat so lift so sledniot raspored : so vlez na 4tiot kat na koj se naogjaat dnevnata sobar...

Цена:1.000 €

Скопје
140 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 04.12.2017
DVOSOBEN STAN KAJ GRCKI KONZULAT

IMPULS AGENCIJA iznajmuva stan kaj Grcki konzular, ( Bunjakovec ) so povrshina od 60m2, pozicioniran na 4 kat so lift i centralno greenje. Stanot e kompletno opremen so potrebniot mebel i bela tehn...

Цена:300 €

Скопје
60 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 01.12.2017
GARSONJERA VO MIDA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva garsonjera vo Karposh 3 kaj MIDA. So povrshina od 38m2 + 6m2 terasa ( zatvorena ) . Stanot e nov i dosega ne e koristen so nov mebel i bela tehnika. Lociran na 2 kat so li...

Цена:300 €

Скопје
38 m2
1 соба
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 01.12.2017
TROSOBEN STAN VO AERODROM, NOVA ZELEZNICKA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva stan vo Aerodrom, kaj Nova Zeleznicka. Kompletno opremen so mebel i potrebnite aparati za domakinstvo, so vkupna povrshina od 88m2 pozicioniran na 14 kat od 16kata. Zgrad...

Цена:300 €

Скопје
88 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 01.12.2017
TROSOBEN STAN KAJ PARK, CENTAR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva stan vo Centar vo blizina na park. Stanot e so povrshina od 70m2 na prvi kat. Se iznajmuva kompletno opremen so dve spalni sobi, golema dnevna so otvorena kujna, banja i t...

Цена:450 €

Скопје
70 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 01.12.2017
TROSOBEN STAN VO KISELA VODA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva stan vo Kisela Voda, vo blizina na ekonomskoto ucilishte. Stanot e renoviran i kompletno opremen. So povrshina od 66m2 lociran na 2 ri kat. Raspolaga so dve spalni sobi, g...

Цена:300 €

Скопје
66 m2
3 соби
2 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 01.12.2017
KUKJA VO TAFTALIDZE ZA NAEM

IMPULS AGENCIJA iznajmuva prazna kukja vo Taftalidze II. So povrshina od 300 m2 i na 2 kata i dvorno mesto od 100 m2. Kukjata e nova so vkupno 5 prostorii, na prviot kat so golema dnevna prostorija...

Цена:1.500 €

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 30.11.2017
STAN/DELOVEN PROSTOR KAJ NOVA ZELEZNICKA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva prazen stan kaj Nova zeleznicka . Stanot se naogja na visoko prizemje so povrshina od 40m2. Prazen, so edna spalna i otvoren prostor( dnevna i kujna) i terasa. Pogoden e z...

Цена:150 €

Скопје
40 m2
2 соби
Приземје
Ламинат
Празен
 

Објавен на: 30.11.2017
STAN ZA NAEM POZADI CAPITOL

IMPULS AGENCIJA iznajmuva stan vo Aerodrom, pozadi Capitol mall.Kompletno i moderno opremen so mebel i bela tehnika. So povrshina od 64m2, stanot raspolaga so edna spalna soba, golema dnevna so ot...

Цена:250 €

Скопје
64 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 30.11.2017
SE IZNAJMUVA STAN VO CRNICE

IMPULS AGENCIJA iznajmuva kat od kukja vo Crnice. Stanot e so povrshina od 105m2 so dve teraso od povrshina od 25m2. Stanot ima prekrasen i otvoren pogled kon skopje. Stanot raspolaga so dve spaln...

Цена:300 €

Скопје
105 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 30.11.2017
TROSOVEN STAN ZA PRODAZBA, HOTEL RUSIJA

IMPULS AGENCIJA prodava dvosoben stan vo naselba Aerodrom, sproti hotel Rusija. Stanot se naogja na 8 kat so lift so vkupna povrshina od 67m2. Kompletno renoviran so smeneti prozori, laminat i ...

Цена:62.000 €

Скопје
67 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 30.11.2017
ZA PROZADBA TROSOBEN STAN VO KOZLE

IMPULA AGENCIJA prodava stan vo Karposh, KozlePozicioniran na 3ti kat od 3 vo nova zgrada 2011 god.. So povrshina od 48m2
- dve spalni sobi opremeni so vgradeni plakari i lezai
- dnevna opremen...

Цена:52.000 €

Скопје
48 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 30.11.2017
EDNOSOBEN STAN VO KISELA VODA

IMPULS AGENCIJA prodava stan vo Kisela voda.
Lociran kaj kaj opshtinata vo K. Voda. Stanot se naogja na visoko prizemje
so povrshina od 39m2. Ednosoben, so kujna banja hodnik dnevna i izdvoena m...

Цена:33.000 €

Скопје
39 m2
1 соба
Приземје
Ламинат
Клима

Објавен на: 29.11.2017
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, NARODEN FRONT

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostorso na ul. Naroden Front
Cena: 350 eur oremen so kancelariski mebel
Prazen: 300 eur
So prostorot sledi i parking mesto.

Цена:350 €

Скопје
60 m2
Парно греење

Објавен на: 29.11.2017
STAN ZA NAEM NA UL.MAKEDONIJA

ИМПУЛС АГЕНЦИЈА изнајмува стан на Рекорд, Ценатар.
Станот е целосно опремен,со вкупна површина од 90м2. Истиот се наоѓа на 3 кат со две спални соби, купатило, кујна, трпезарија, дневна, Секоја п...

Цена:800 €

Скопје
90 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 28.11.2017
STAN ZA NAEM VO CENTAR, REKORD

Се изнајмува целосно опремен апартман на (рекорд) , Скопје.
Апартманот е на две нивоа, со две купатила, две спални соби, кујна, трпезарија, дневна,
utility, чардак и балкон. Вкупната квадратура...

Цена:800 €

Скопје
135 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 28.11.2017
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка