Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodavam bandazi

prodavam bandazi

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.09.2015
BANDAZI

Prodavam 4 komada ALESSIO 15' Bandasi.Odgovaraat na Peugeot 307,Ibica,GOLF i dr.

Цена:250 €

   

Објавен на: 10.05.2015
mengeme

mengeme masinsko za glodalka

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.04.2015
Prodavam celicni bandazi za golf,seat,skoda

Bandazite se super,gi vozev do vcera,zaedno odat so gumi Kormoran 185/60/14,gi prodavam zasto kupiv 13 ki celicni bandazi.Cena za bandazite,600 den,parce,za gumite 400 den parce,fiksno

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 13.04.2015
prodavam aluminiumski bandasi 14

bandasite se fiatovi,italijanski i se vo dobra sostojba tel. za kont. 078 463 874

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.04.2015
prodavam bandasi BORBET so montirani gumi

235/18/40 cw 28518 rastojanie na dupkite 5x115 ,ET 40 OFFSET .8.5x18 H2 OB 70 otvor centar

Цена:500 €

   

Објавен на: 15.03.2015
13 Бандажи предни задни GLANZ NIMEKS JONWAY HAMACHI CENTAR ARORA MEIDUO TUMOPAR FOSTI FRONT REAR ALU WHEEL GY6 125 150 YB150T-15 Benzhou YY150T-10 Baotian BT150T-7

13 Бандажи алумински предни и задни
Benzhou YY150T-10 Baotian BT150T-7 Jonway YY125T-12 Zhongneng ZN150T-7/B Yiben YB150T-15 GLANZ NIMEKS HAMACHI TUMOPAR FOSTI

Имаме на лагер, може да се купи в...

Цена:2.450 ден.

   

Објавен на: 12.03.2015
Бандаш преден PEUGEOT VIVACITY 50/100 front wheel 12 disk bandaz

Бандаш преден PEUGEOT VIVACITY 50/100 front wheel 12 disk
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
дост...

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 12.03.2015
bandazi aluminski mercedes benz original 15ki

Originalni aluminski bandazi 15ki socuvani

Цена:180 ден.

   

Објавен на: 10.03.2015
PRODAVAM BANDAZI ZA ALFA ROMEO 5X98 15" VO ODLICNA SOSTOJBA

PRODAVAM BANDAZI ZA ALFA ROMEO 5X98 15" VO ODLICNA SOSTOJBA ODGOVARAAT NA ALFA 147 156 ...

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 30.01.2015
PRODAVAM BANDASI ZA ALFA ROMEO 147 15" VO ODLICNA SOSTOJBA

PRODAVAM BANDASI ZA ALFA ROMEO 147 15" VO ODLICNA SOSTOJBA

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 30.01.2015
Aluminiumski Bandazi 15

15" Alu bandazi 4*114.3

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.01.2015
viluski za fiat multipla

prodavam i repariram viluski ramenja za fiat multipla -kompletno izreparirani na bufer gumite i jabucicata so odlicen kvalitet

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 21.12.2014
Prodavam bandazi OZ Racing 4x100 15''

Prodavam bandazi 4x100 so 4 gumi, 2 zimski i 2 letni, gumite se vo odlicna sostojba.

Moze zamena za 16ki

Цена:150 €

   

Објавен на: 16.12.2014
Нови челични бандажи 13 х 4,5 Ј /4 комада/

Нови, не користени челични бандажи, сива боја димензии 13 х 4,5Ј. Бандажите се продаваат во комплет /цената се однесува за 4 ком./

Цена:60 €

   

Објавен на: 28.11.2014
Najeftini magnezium bandazi!!!

Prodavam 4 magnezium bandazi, 16ki, 4x100, za Honda, Opel...

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.11.2014
prodavam menuvam al.15ki bandasi za 14ki

bandasite se od pasat 15ki 4x100 odlicni so se gumi,zamena za 14ki aluminski

Цена:120 €

   

Објавен на: 13.11.2014
top bandazi(felni)

prodavam ili menuvam novi vo kutija bandasi 5*108 so adaptrer strafovi za 5*110 za ope(samo strafovite se 2000 den set) ponudete cena ili zamena za 17 so 5 strafa za opel

Цена:300 €

   

Објавен на: 29.10.2014
orginal lieni bandasi renault 15 4x100 so gumi

Prodavam lieni Bandasi so gumi Michelín 195/65/15

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 19.10.2014
BANDASI 13

prodavam bandasi so gumi 135/13 mnogu socuvani izvadeni od fiat UNO moze i na yugo i 101

Цена:40 €

   

Објавен на: 16.10.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка