Prodavam celicni bandazi za golf,seat,skoda

ЦЕНА: 4000 мкд

Prodavam celicni bandazi za golf,seat,skoda


Bandazite se super,gi vozev do vcera,zaedno odat so gumi Kormoran 185/60/14,gi prodavam zasto kupiv 13 ki celicni bandazi.Cena za bandazite,600 den,parce,za gumite 400 den parce,fiksnoИме:
Град:
Prilep
Телефон:
070719939
Објавен на:
13.04.2015

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Прилеп

Контакт

Име:
Dejan
Град:
Prilep
Телефон:
070719939
Објавен на:
13.04.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam elektricen sporet vo super ispravna sostojba

Prodavam elektircen sporet marka sloboda cacak vo ispravna sostojba

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 03.02.2020
Prodavam drvo orev

Prodavam drvo orev star 35 -40 godini. Debelina na steblo 80 cm i dolzina na steblo 2,5 metra.
Visoko okolu 7 metri. Imam dozvola za secenje na drvoto od grad Skopje.

тел 078 227 634

Цена:По договор


Објавен на: 10.10.2019
Prodavam detski velosiped

Prodavam dobro socuvan detski velosiped vo ispravna sostojba i so pomosni trkalca.

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 14.05.2018
Prodavam bandazi za alfa 15ki celicni 5x98

Prodavam bandazi za alfa romeo 15-ki izvadeni od alfa 147 puska pravi orginal po povolna cena

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 22.04.2017
Бандажи,Гуми,Тркалца,Вилушки,Фи70-200 вртливи-стабилни и др НОВИ

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака
Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

Цена:10 MKD


Објавен на: 05.05.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка