Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Aluminski felni so gumi

Aluminski felni so gumi komplet 4 komada za honda ili drugo japansko vozilo

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 06.06.2013
BANDAZI

NOVI I POLOVNI BANDAZI

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.05.2013
bandazi 14 ki

Bandazi 14 ki OZ 4x100

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.03.2013
BANDAZ PREDEN HONDA TACT, DJ

BANDAZ PREDEN HONDA TACT, DJ
може да се купи веднаш ONLINE од: http://motoparts.com.mk
ДЕЛОВИ ЗА СИТЕ МОТОРЦИКЛИ И СКУТЕРИ НА ЛАГЕР !!!
MOTOPARTS обезбедува високо квалитетни резервни делови за ...

Цена:1.600 ден.

Велес
 

Објавен на: 28.02.2013

Цена:5.600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.02.2013
FORD FELNI 16" 14"

- ПРОДАВАМ АЛУМИНИУМСКИ 16\" ОРИГИНАЛНИ ФОРДОВИ ФЕЛНИ СО ГУМИ 205/55 СО 4 ШТРАФА, ЦЕНА 250 ЕВРА.- ПРОДАВАМ ЧЕЛИЧНИ 14\" ОРИГИНАЛНИ ФОРДОВИ ФЕЛНИ СО 4 ШТРАФА БЕЗ ГУМИ, ЦЕНА 30 ЕВРА.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.02.2013
БАНДАЖ PEUGEOT SPEEDFIGHT ПРЕДЕН

БАНДАЖ PEUGEOT SPEEDFIGHT ПРЕДЕН

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ВИДИ http://motoparts.com.mk
MOTOPARTS обезбедува високо квалитетни резервни делови за моторцикли и скутери за потребите на македонскиот пазар.

Цена:3.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 03.02.2013
BANDAZI R15 SO ODLICNI GUMI 4\100

PRODAVAM 4 ALUMINSKI BANDASI SO ODLICNI GUMI NA DIMENZI 195-65-r15 dve se zimski dve letni vo odlicna sostojba. pasuvat na mnogu vidovni koli znaci 4*100. na opel,daewoo,vw,fiat so 4 strafovi. za o...

Цена:180 €

Струга
 

Објавен на: 12.11.2012
Prodavam bandasi aluminski 17"

Bandasi aluminski 17" za Citroen orginal fabricki so gumi Dunlop 215/45/17. Moze i zamena za 15" aluminski

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 01.11.2012
ЗАМЕНУВАМ АЛУМИНИУМСК БАНДАЖИ

АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ ЗА GOLF-1- ЗАМЕНА ДАЈТЕ ПОНУДА

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 27.10.2012

Цена:320 €

Тетово
 

Објавен на: 25.08.2012
Novi original GM ratkapni za Shevrolet

Prodavam novi ratkapni 15-ka GM za Shevrolet cena 2000 denari

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.07.2012
Aluminiumski bandazi 14,4x100mm

Prodavam aluminiumski bandazi 14,4x100mm

Цена:8.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.06.2012
prodavam chelicni bandazi HITNO

Prodavam dva bandazi 4 1/2 j 13 rastojanie od straf do straf 11 sm,nefarbani odlicni DONESENI OD GERMANIJA.

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.06.2012
Aluminiumski Felni 18ki firma APTEC

Aluminiumski Felni 18ki firma APTEC

Цена:350 €

Свети Николе
 

Објавен на: 30.05.2012
Aluminski Bandazi 15'7JH2 -4strafa + gumi195/50/15 !

Bandazite se so rastojanie megu strafovi 100mm Odgovaraat na poveke vozila:golf , seat , alfa, akcent , opel ,..... VAZNO E DEKA I NE SE KINESKI KOREJSKI I SLICNI TAKVI STAKLENI BANDAZI

Цена:250 €

Битола
 

Објавен на: 26.05.2012
bandasi aluminski

prodavam bandasi alumnski mnogu ubavi se vredi da se vidi ako ste za interesirani vo ovoj broj 048 457 111 poz cao

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 20.05.2012
bandasi

prodavam alumiski bandasi mnoguu ubavi se ako ste za interesirani za bandaso povelet brojt e 048 457 111

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 20.05.2012
Aluminski bandazi 15ki 4x100 VW Golf 195-50-15

Aluminski bandazi 15ki 4x100 VW Golf 195-50-15

Цена:300 €

Струга
 

Објавен на: 14.04.2012
Aluminiumski bandazi so gumi

Prodavam 4 aluminiumsi bandazi so gumi HANKOOK 17 cola original BBS za VOLKSWAGEEN. Gumite se so dimenzii 215/40ZR17 malku vozeni i vo odlicna sostojba.
Cena po dogovor.

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 13.04.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка