Бандаш заден bandaz rear fheel rim FOSTI TUMOPAR YIYING T-4 BAOTIAN JONWAY T-2 150

ЦЕНА: По договор

Бандаш заден bandaz rear fheel rim FOSTI TUMOPAR YIYING T-4 BAOTIAN JONWAY T-2 150


Алумински бандаш заден MT12x8,5 (диск модел)
FOSTI TUMOPAR YIYING T-4 BAOTIAN JONWAY T-2 150
на сликите се прикажани 2те страни на бандашот

Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
info@motoparts.com.mk
www.motoparts.com.mkГрад:
Велес (населба Тунел)
Телефон:
043522757
Објавен на:
24.09.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Мото Делови Велес
Град:
Велес (населба Тунел)
Телефон:
043522757
Објавен на:
24.09.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка