BANDASI 15 felni

ЦЕНА: 150 €

BANDASI 15 felni


prodavam 15 bandasi socuvani izvadeni od pezo icel enterier so site sedista JAVUVANJE NA 078 464 150Град:
skopje
Телефон:
078464150
Објавен на:
04.10.2014

ЦЕНА: 150 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
slave blagojevski
Град:
skopje
Телефон:
078464150
Објавен на:
01.11.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка