ПРОДАВАМ АЛУМИНСКИ БАНДАЖИ

ЦЕНА: 320 €

ПРОДАВАМ АЛУМИНСКИ БАНДАЖИ


Продавам 4 алумински бандажи 245/45 R17 со гуми.



Град:
Skopje
Телефон:
077460704
Објавен на:
01.06.2014

ЦЕНА: 320 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Katerina Katerina
Град:
Skopje
Телефон:
077460704
Објавен на:
01.06.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка