Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Aluminiumski bandazi 14,4x100mm

Prodavam aluminiumski bandazi 14,4x100mm

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 16.06.2012
prodavam chelicni bandazi HITNO

Prodavam dva bandazi 4 1/2 j 13 rastojanie od straf do straf 11 sm,nefarbani odlicni DONESENI OD GERMANIJA.

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 03.06.2012
Aluminiumski Felni 18ki firma APTEC

Aluminiumski Felni 18ki firma APTEC

Цена:350 €

   

Објавен на: 30.05.2012
Aluminski Bandazi 15'7JH2 -4strafa + gumi195/50/15 !

Bandazite se so rastojanie megu strafovi 100mm Odgovaraat na poveke vozila:golf , seat , alfa, akcent , opel ,..... VAZNO E DEKA I NE SE KINESKI KOREJSKI I SLICNI TAKVI STAKLENI BANDAZI

Цена:250 €

   

Објавен на: 26.05.2012
bandasi aluminski

prodavam bandasi alumnski mnogu ubavi se vredi da se vidi ako ste za interesirani vo ovoj broj 048 457 111 poz cao

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.05.2012
bandasi

prodavam alumiski bandasi mnoguu ubavi se ako ste za interesirani za bandaso povelet brojt e 048 457 111

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.05.2012
Aluminski bandazi 15ki 4x100 VW Golf 195-50-15

Aluminski bandazi 15ki 4x100 VW Golf 195-50-15

Цена:300 €

   

Објавен на: 14.04.2012
Aluminiumski bandazi so gumi

Prodavam 4 aluminiumsi bandazi so gumi HANKOOK 17 cola original BBS za VOLKSWAGEEN. Gumite se so dimenzii 215/40ZR17 malku vozeni i vo odlicna sostojba.
Cena po dogovor.

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.04.2012
fellni 16 w

fellni so gumi 16 w

Цена:590 €

   

Објавен на: 01.04.2012
bandazi

prodavam bandazi 16 razmah na strafovi 4/98 ili gi menvam za pomali 15 ili 14 banzite se so gumi

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 21.03.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка