bandazi

ЦЕНА: 9000 мкд

bandazi


prodavam bandazi 16 razmah na strafovi 4/98 ili gi menvam za pomali 15 ili 14 banzite se so gumiГрад:
ohrid
Телефон:
078743404
Објавен на:
21.03.2012

ЦЕНА: 9000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
jovan nikoloski
Град:
ohrid
Телефон:
078743404
Објавен на:
21.03.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка