Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam bandazi za alfa 15ki celicni 5x98

Prodavam bandazi za alfa romeo 15-ki izvadeni od alfa 147 puska pravi orginal po povolna cena

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 22.04.2017
Продавам оригинални 16" алуминиумски бандаши за Volvo

Оригинални се и нема никакво оштетување. Со пет штрафа, димензија 16 инчни.

Цена:200 €

   

Објавен на: 28.03.2017
Bandazi 5x112 so gumi

Se prodavaat bandazi 16 5x112 so 8 gumi.Gumite se 205/55/16 Bridgestone proizvedeni 2015 godina. Moze i posebno gumite, Cena za gumi 5000 denari site komplet

Цена:280 €

   

Објавен на: 12.03.2017
OZ aluminimski bandazi

Se prodavaat aluminiumski bandazi OZ ADRENALINA 5 x 112 (Skoda,VW,Audi,Seat) 7,5 ' x 16 ' , ET 48

Цена:300 €

   

Објавен на: 22.02.2017
ALUMINIUMSKI FELNI 18” so 4 strafa za Citroen, Peugeot, Ford…

ALUMINIUMSKI FELNI 18” so 4 strafa za Citroen, Peugeot, Ford…
Cena: 350 eur
Kontakt: Mile 070228608; Toni 070330633

Цена:350 €

   

Објавен на: 18.01.2017
Пристоен кредит на сите

Пристоен кредит на сите
Здраво на сите,
MS и жена подготвени за поединецот е организација за доделување на кредити и финансирање на примарната цел на помагање на луѓето во потреба, во текот на сп...

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 11.01.2017
Prodavam Al.Bandazi 5x112 17'' , so gumi 225/45R17 91H

Se prodavadat Al.Bandazi 5x112 17 inch , so gumi 225/45R17 91H ... Dobro socuvani .. Odgovaraat za WV Golf , Passat , Audi ....

Цена:200 €

   

Објавен на: 02.12.2016
bandazi

BORBET 8cola 15 inci 4*100 so se gumi + rezerva gumi

Цена:300 €

   

Објавен на: 01.10.2016
BANDASI

PRODAVAM BANDASI 13 ZA FIAT ORGINAL ALUMINSKI SO PLOCKI I STRAFOVI MOZE I ZA YUGO I 101 NEOSTETENI

Цена:120 €

   

Објавен на: 21.07.2016
понудата на кредити помеѓу одредени

Здраво

Нудам кредити за секој во можност да го отплати со камата
2% од долгот terme.Pour некој заинтересирани во писмена форма, луѓето

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 08.07.2016
bandazi

aluminski bandazi 16 borbet bez gumi 4kom.

Цена:17 €

   

Објавен на: 27.04.2016
Bandazi 15ki za bmw e46

Bandazite ne se udirani vo odlicna sostojba .

Цена:130 €

   

Објавен на: 29.03.2016
Bandazi 14 ki 4 * 100

Prodavam odlicno socuvani celicni bandazi 14" so dupki 4*100.
Nema nitu edna grebnatinka rgja ili iskrivuvanje.
Komplet od 4 kom za 2200 denari

Цена:2.200 ден.

   

Објавен на: 28.03.2016
Zajam za financiranjeDobro jutro, dame i gospoda
Ja vas s posudbe iz 2000 € do 1.700.000 € uvjetima vrlo jednostavno. o dogovoru stope samo jamci da se za svoje pitanje.

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 04.03.2016
Bandazi Evolution 17" 5x100

Prodavam 4 polovni dobro socuvani bandazi so razmer na strafovi 5x100!mozete da kontaktirate samo preku mail.Bandazite se bez gumi.

Цена:400 €

   

Објавен на: 28.02.2016
Aluminiumski bandazi 13"

Prodavam aluminiumski bandazi 13" 4x100 vo odlicna sostojba

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 21.02.2016
Celicni bandazi 15'' 5x112 za vag vozila.golf 5,6,7 itd

Prodavam NOVI (vo kutija) nekoristeni celicni bandazi 6J 15''-ki 5x112 razmak na strafovi ET.43.Bandasite se za vozila na VAG grupacijata GOLF 7,6,5 ,AUDI,SEAT,SKODA itn.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 13.11.2015
барам девојка

Сакам девојка са секс и да биде убава

Цена:150 €

   

Објавен на: 16.10.2015
Bandazi za peugeot 307

Se prodavaat 4 celicni bandazi so 4 ratkapni,koristeni dve sezoni za peugeot 307 ,razmak 4*108 .Cena po dogovor. 071200146 070614615

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 12.10.2015
BANDASI ALUMINIUMSKI NOVI

ZA :
-ASTRA H,ZAFIRA 6,5J X 16 100 EUR/KOM
-NUBIRA, NEXIA 5,5J X 14 35 EUR/KOM IMA 2 OD EDEN TIP I 3 OD DRUG TIP

Цена:1 €

   

Објавен на: 03.10.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка