Продавам оригинални 16" алуминиумски бандаши за Volvo

ЦЕНА: 200 €

Продавам оригинални 16" алуминиумски бандаши за Volvo


Оригинални се и нема никакво оштетување. Со пет штрафа, димензија 16 инчни.Град:
Скопје
Телефон:
070/332-794
Објавен на:
28.03.2017

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Марјан Пејовски
Град:
Скопје
Телефон:
070/332-794
Објавен на:
28.03.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам плац со објект во Смрдлива вода - Гевгелија

Продавам плац со објект во Смрдлива вода- Гевгелија. За подетални информации обратете се на тел.број 070276502

Цена:По договор


Објавен на: 21.11.2018
Продавам пилиња од сите сорти и инкубатори за јајца

Продавам инкубатори од 200-500јајца цена 1,5 евро од јајце

Цена:15 MKD


Објавен на: 18.05.2018
BANDAZI

Prodavam 4 komada ALESSIO 15' Bandasi.Odgovaraat na Peugeot 307,Ibica,GOLF i dr.

Цена:250 EUR


Објавен на: 10.05.2015
Бандаш преден PEUGEOT VIVACITY 50/100 front wheel 12 disk bandaz

Бандаш преден PEUGEOT VIVACITY 50/100 front wheel 12 disk
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
дост...

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 12.03.2015
Бандажи,Гуми,Тркалца,Вилушки,Фи70-200 вртливи-стабилни и др НОВИ

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака
Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

Цена:10 MKD


Објавен на: 05.05.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка