OZ aluminimski bandazi

ЦЕНА: 300 €

OZ aluminimski bandazi


Se prodavaat aluminiumski bandazi OZ ADRENALINA 5 x 112 (Skoda,VW,Audi,Seat) 7,5 ' x 16 ' , ET 48Град:
Skopje
Телефон:
075206206
Објавен на:
22.02.2017

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Darko Milevski
Град:
Skopje
Телефон:
075206206
Објавен на:
22.02.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Odstranuvanje na zaglaveni injektori

Odstranuvanje na zaglaveni injektori(dizni) na lice mesto bez potreba na odstranuvanje na glava (dekla) info 078334213 Martin

Цена:По договор


Објавен на: 21.02.2019
Borbet bandazi 16 5 x 100 бандажи

Prodavam Borbet bandazi 16 incni 5x 100

So nadazite odat originalni strafovi x 20 komada i:

Цена:25.000 MKD


Објавен на: 02.02.2019
Opel Astra F Astra G Vectra B DELOVI

delovi za opel astra f , astra g , vectra b

Цена:1 EUR


Објавен на: 28.07.2018
Novi Diskovi, disk plocki, gurtni i dobosi

-ПРОМОЦИЈА, во Френтекс можете да најдете нови дискови, плочки, добоши и гуртни ПО МАГАЦИНСКИ ЦЕНИ од марките TOMEX, FREMAX, BREMSI, TEXTAR и други
-Имаме нови-Grantex-плочки и гуртни за скоро сит...

Цена:1 MKD


Објавен на: 30.08.2017
prodavam bandasi BORBET so montirani gumi

235/18/40 cw 28518 rastojanie na dupkite 5x115 ,ET 40 OFFSET .8.5x18 H2 OB 70 otvor centar

Цена:500 EUR


Објавен на: 15.03.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка