Prodavam bandazi za alfa 15ki celicni 5x98

ЦЕНА: 4000 мкд

Prodavam bandazi za alfa 15ki celicni 5x98


Prodavam bandazi za alfa romeo 15-ki izvadeni od alfa 147 puska pravi orginal po povolna cenaГрад:
Skopje
Телефон:
071967115
Објавен на:
22.04.2017

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Gorgi Perovski
Град:
Skopje
Телефон:
071967115
Објавен на:
22.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam Sony Bravia 49 inch

Telezivorot e koristen 6 meseci kupen pred 1 godina od Setek sony bravia 49 inch IPS panel smart tv so netflix,youtube i drugi apps od sony. FULL HD rezolucija.

Цена:20.000 MKD


Објавен на: 20.12.2019
Prodavam Scenic

Prodavam Reno Scenic 1.9dci 04 vo odlicna sostojba so ful oprema alu bandazi novi gumi

Цена:2.750 EUR


Објавен на: 30.10.2018
Prodavam Vencanica

Потполно сочувана на ниедно место не е потфатена,чиста и ниедно конче не и виси. Oдпозади има шнир кој се затега и одпушта по желба. Може да се корегира и за должина и за било какви додатоци.
Два...

Цена:По договор


Објавен на: 11.12.2017
Prodavam Schmitz 2006 god

Prodavam poluprikolka Schmitz roletarka dekemvri 2005god , pocinkovana shasija, rrgistrirana vo 04.2016god, vo odlicna sostojba.

Цена:7.500 EUR


Објавен на: 24.07.2016
Prodavam celicni bandazi za golf,seat,skoda

Bandazite se super,gi vozev do vcera,zaedno odat so gumi Kormoran 185/60/14,gi prodavam zasto kupiv 13 ki celicni bandazi.Cena za bandazite,600 den,parce,za gumite 400 den parce,fiksno

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 13.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка