bandazi

ЦЕНА: 17 €

bandazi


aluminski bandazi 16 borbet bez gumi 4kom.Град:
skopje
Телефон:
076 503353
Објавен на:
27.04.2016

ЦЕНА: 17 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
radovan gjorgjievski
Град:
skopje
Телефон:
076 503353
Објавен на:
27.04.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Vikendica

Vikendica 60 m2,ovostarnik 4000 m2,vo s.Kozjak Stip,se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.cena povolna.ff

Цена:По договор


Објавен на: 11.05.2019
aprilia shiver 750

prodavam aprilia shiver 750 so pominati 11000 km registriran do mart 2019 i napraven celosen vtor servis motorot e vo odlicna sostojba servisite se praveni vo dinamix

Цена:4.200 EUR


Објавен на: 26.05.2018
Niva

Prodavam niva 2000 kvadrati vo Dobrosane do pruga ima pat,pogodna e za Vikendica. 078424021

Цена:По договор


Објавен на: 30.04.2018
fabrika

fabrikata e vo odlicna sostojba

Цена:По договор


Објавен на: 17.03.2014
bandazi,viluski, gumi za trkala f 70-200 vrtlivi-stabilni

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш..

1.ТРКАЛА секакви по потреба и желба
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носиво...

Цена:8 EUR


Објавен на: 28.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка