Bandazi za peugeot 307

ЦЕНА: 1 мкд

Bandazi za peugeot 307


Se prodavaat 4 celicni bandazi so 4 ratkapni,koristeni dve sezoni za peugeot 307 ,razmak 4*108 .Cena po dogovor. 071200146 070614615Град:
skopje
Телефон:
071200146
Објавен на:
12.10.2015

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
toni kocovski
Град:
skopje
Телефон:
071200146
Објавен на:
12.10.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Celicni bandazi za peuget 206

Prodavam dva bandaza celicni za peuget 206
Kako novi

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 11.05.2019
Borbet bandazi 16 5 x 100 бандажи

Prodavam Borbet bandazi 16 incni 5x 100

So nadazite odat originalni strafovi x 20 komada i:

Цена:25.000 MKD


Објавен на: 02.02.2019
ALUMINIUMSKI FELNI 18” so 4 strafa za Citroen, Peugeot, Ford…

ALUMINIUMSKI FELNI 18” so 4 strafa za Citroen, Peugeot, Ford…
Cena: 350 eur
Kontakt: Mile 070228608; Toni 070330633

Цена:350 EUR


Објавен на: 18.01.2017
Baram Sef za pilan

Baram inziner po drvna industrija so rabotno iskustvo za da gi vodi i organizira rabotite vo pilanata.Platata ke bide solidna i toa Vo zavisnost od sposobnosta. Za poveke informacii da se javite na...

Цена:2 EUR


Објавен на: 08.06.2015
BANDAZI

Prodavam 4 komada ALESSIO 15' Bandasi.Odgovaraat na Peugeot 307,Ibica,GOLF i dr.

Цена:250 EUR


Објавен на: 10.05.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка