ALUMINIUMSKI FELNI 18” so 4 strafa za Citroen, Peugeot, Ford…

ЦЕНА: 350 €

ALUMINIUMSKI FELNI 18” so 4 strafa za Citroen, Peugeot, Ford…


ALUMINIUMSKI FELNI 18” so 4 strafa za Citroen, Peugeot, Ford…
Cena: 350 eur
Kontakt: Mile 070228608; Toni 070330633Град:
Kisela Voda
Телефон:
070228608
Објавен на:
18.01.2017

ЦЕНА: 350 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Mihajlo Skenderovski
Град:
Kisela Voda
Телефон:
070228608
Објавен на:
18.01.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка