Bandazi Antera 20 inch 5x108mm i Gumi

ЦЕНА: 300 €

Bandazi Antera 20 inch 5x108mm i Gumi


Bandazi:
Marka: Antera
Mode : Type 501

Predni: 20x8.5 5x108mm
Zadni : 20x10.5 5x108mm

Bandazite se vozeni realno 7 do 8 iljadi najmnogu.vo perfektna sostojba se i ne se udirani.Zaedno si niv odat i distanceri ako vi se potrebni.

Komplet bandazi 300 evra!

Gumi:

Marka: Michelin
Model: Pilo Super Sport

Predni: 255x35 20inch
Zadni : 285x30 20inch

Pominati kilometri: 6000km.
150 evra komplet4 gumi!

Marka: Falken
Model: FK452

Predni: 255x35 20inch
Zadni : 285x30 20inch

Pominati kilometri: 3500km
100 evra komplet 4 gumi!Град:
Gevgelija
Телефон:
38971329797
Објавен на:
21.09.2014

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Град:
 Гевгелија

Контакт

Име:
Dimitar Madzunkov
Град:
Gevgelija
Телефон:
38971329797
Објавен на:
21.09.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка