BORBET 14'' ALUMINIUMSKI BANDAZI

ЦЕНА: 250 €

BORBET 14'' ALUMINIUMSKI BANDAZI


Odlicno sochuvani aluminiumski 14 inchni bandazi koristeni na Ford FiestaГрад:
Skopje
Телефон:
078385575
Објавен на:
02.10.2014

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Antonie Veskovski
Град:
Skopje
Телефон:
078385575
Објавен на:
02.10.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка