Продавам

ЦЕНА: 600 €

Продавам


4 х Алуминиумски фелни оргинал од Ауди 16“ со Гуми Brigdestone 205/55R16 Нови не возени
5х112Име:
Град:
Skopje
Телефон:
075203000
Објавен на:
24.07.2014

ЦЕНА: 600 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Zoran maxx
Град:
Skopje
Телефон:
075203000
Објавен на:
24.07.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка