Нови челични бандажи 13 х 4,5 Ј /4 комада/

ЦЕНА: 60 €

Нови челични бандажи 13 х 4,5 Ј /4 комада/


Нови, не користени челични бандажи, сива боја димензии 13 х 4,5Ј. Бандажите се продаваат во комплет /цената се однесува за 4 ком./Град:
Skopje
Телефон:
070216784
Објавен на:
28.11.2014

ЦЕНА: 60 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Boris Desoski
Град:
Skopje
Телефон:
070216784
Објавен на:
28.11.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка