Prodavam bandazi OZ Racing 4x100 15''

ЦЕНА: 150 €

Prodavam bandazi OZ Racing 4x100 15''


Prodavam bandazi 4x100 so 4 gumi, 2 zimski i 2 letni, gumite se vo odlicna sostojba.

Moze zamena za 16kiИме:
Град:
Skopje
Телефон:
077 651 886
Објавен на:
16.12.2014

ЦЕНА: 150 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Nikolina K.
Град:
Skopje
Телефон:
077 651 886
Објавен на:
16.12.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка