prodavam menuvam al.15ki bandasi za 14ki

ЦЕНА: 120 €

prodavam menuvam al.15ki bandasi za 14ki


bandasite se od pasat 15ki 4x100 odlicni so se gumi,zamena za 14ki aluminskiГрад:
skopje
Телефон:
076829318
Објавен на:
13.11.2014

ЦЕНА: 120 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
predrag lazarevski
Град:
skopje
Телефон:
076829318
Објавен на:
13.11.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка