mengeme

ЦЕНА: По договор

mengeme


mengeme masinsko za glodalkaИме:
Објавен на:
19.04.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
ile
Објавен на:
19.04.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

kutii

proizvodstvo na kesi i kutii za casovnici ,nakit i druga namena mozat da bidat pecateni i so vase logo

Цена:12 MKD


Објавен на: 14.12.2018
Villa Koceski - Pestani

Villa Koceski e smestena na 150m. od centarot i 50m. od ezeroto.
Apartmanite raspolagaat so sopstven toalet , mini kujna so komplet sadovi ,WI-FI, cab.TV. golem dvor so sopstven parking, terasi, m...

Цена:8 EUR


Објавен на: 25.06.2018
mebel

Krevet klik klak pusten 140/200 4.000 den
Dvosed so spustanje 3.000 den
TV komoda 2.000 den

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 20.06.2018
masina za pletenje ogradna mreza

masina za pletenje univerzalno pletivo so otvor na kocki od 5cm i 7cm

Цена:По договор


Објавен на: 18.09.2016
masina za secenje stiropor

novi masini za secenje stiropor, za poveke informacii na tel

Цена:350 EUR


Објавен на: 20.06.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка