Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
tenda nastresnica

Ultra moderna tenda dimenzi 4000 /2.6003000/2000so mehanizam za pustane i zbirane070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 22.07.2015
drzac za nozevi unirvezalen strug

drzac za nozevi unirvezalen strug
MTZ US 400
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 15.07.2015
seping povolno

seping vo ispravna sostojba
070 611 476

Цена:450 €

Велес
 

Објавен на: 14.07.2015
makara

makara so lageri ispravna
spremna za rabota
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 05.07.2015
tenda

ultra moderna tenda 400/250cm
300/200cm

070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.05.2015
futer f 250

futer f250 so flansa konplet
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 05.05.2015
SPINGLA ZA TOMOVINKOVIC PLUGOVI

SPINGLA ZA TOMO VINKOVIC PLUGOVI
M18/ 250 /M12
M16/ 280 M10
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 19.04.2015
mengeme

mengeme masinsko za glodalka

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 19.04.2015
stolbna bormasina

tolbna dupcalka pirot SARLAH proizvedena 1993god
vo odlicna sostojba
070 611 476
075 377 577

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 19.04.2015
DUPCALKA STOLBNA

DUPCALKA STOLBNA SARLAH PIROT PROIZVEDENA 1993GOD
VO ODLICNA SOSTOJBA
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 14.04.2015
FUTER F500 FLANSA PRVO MAJSKA

FUTER F500 BLAI SAJBNA FLANSA ZA DREMUNG F250 MOL

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.04.2015
hidraulicna pumpa

hidraulicna pumpa
vo super sostojba
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.04.2015
futer f200

FUTER F200 TRI PAKNI
kontakt 070/611-476 Ile

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 24.02.2015
BTL aparat za fizikalna terapija

Ultrazvucen i laserski aparat za fizikalna terapija od najnovata tehnologija. Aparatot raboti na touch screen ,so memorirani dijagnozi , so upatsvo za rabota za sekoja dijagnoza i slika za istata. ...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 02.02.2015
Aparat za fizikalna terapija i za kozmetika

Aparat so elektro-stumilacii, so 6 vidovi na struja.Aparatot se koristi i za fizikalna terapija i za kozmetika- anticelulitni tretmani. Elektrodite koi sto se nanesuvaat na teloto se specijalno gum...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 24.12.2014
Elektrotermalen krevet DR.Q

Ima namena za :
*Istegnuvanje i terapija kaj `rbetni deformiteti
*Istegnuvanje i terapija kaj problemi vo polovinata(limboisialgija,diskopatija); optimalna cirkulacija i celosna relaksacija na te...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 24.12.2014
gumeni creva 40 bari

gumeni creva 40 bari
F 8 F 10 F13 F 6 F19 F 22
F 25 F32 F 38 F 42
070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.10.2014
Reducir za cisterna plasticna

Reducir za cisterna plasticna
zavrsno so 3/4 vodovodciski
navoj .
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 21.10.2014
crevo za toma vinkovic

crevo za hidraulika za pod sediste
so matica F 22 F 27
isporaka do vasiot dom
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 14.10.2014
Reducir za tipli za beton

Reducir za tipli za beton se koristat za fasadi so
stiropol vo slucajov 10ka moze i za 5ka stiropol
za da moze da se montira nastresnica i drugi
konstrukci 070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 02.10.2014
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка