PRODAVAM BANDAZI ZA ALFA ROMEO 5X98 15" VO ODLICNA SOSTOJBA

ЦЕНА: 9000 мкд

PRODAVAM BANDAZI ZA ALFA ROMEO 5X98 15" VO ODLICNA SOSTOJBA


PRODAVAM BANDAZI ZA ALFA ROMEO 5X98 15" VO ODLICNA SOSTOJBA ODGOVARAAT NA ALFA 147 156 ...Име:
Град:
SKOPJE
Телефон:
070222442
Објавен на:
30.01.2015

ЦЕНА: 9000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
N T
Град:
SKOPJE
Телефон:
070222442
Објавен на:
30.01.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка