BANDAZI

ЦЕНА: 250 €

BANDAZI


Prodavam 4 komada ALESSIO 15' Bandasi.Odgovaraat na Peugeot 307,Ibica,GOLF i dr.Име:
Град:
skopje
Телефон:
077874293
Објавен на:
10.05.2015

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
KLUB MASI
Град:
skopje
Телефон:
077874293
Објавен на:
10.05.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка