prodavam aluminiumski bandasi 14

ЦЕНА: По договор

prodavam aluminiumski bandasi 14


bandasite se fiatovi,italijanski i se vo dobra sostojba tel. za kont. 078 463 874Град:
skopje
Телефон:
078 463 874
Објавен на:
08.04.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
branko taleski
Град:
skopje
Телефон:
078 463 874
Објавен на:
25.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

prodavam bunda

bunda od prirodna koza

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 25.10.2017
Aluminiumski bandazi 14 4 x 100mm

4 dobro socuvani aluminiumski bandazi so gumi vo odlicna sostojba M+S 14-ki 4 x 100 mm pasuvaat na Golf I II III,Seat,Skoda,Opel,Eskord i dr...

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 20.06.2017
prodavam citroen c4 exclusive 2.0 hdi 138 ks

dobro socuvan garaziran, proizveden 2004 dekemvri so ful oprema servisna kniska, senzori za parkiranje,senzori za dozd,esp,navigacija,tempomat,grejaci na sedistata so zelen karton do 12 mesec itn

Цена:6.300 EUR


Објавен на: 17.05.2015
prodavam bandasi BORBET so montirani gumi

235/18/40 cw 28518 rastojanie na dupkite 5x115 ,ET 40 OFFSET .8.5x18 H2 OB 70 otvor centar

Цена:500 EUR


Објавен на: 15.03.2015
prodavam MAESTRAL 9 so penta

prodavam MAESTRAL 9,so penta TOMOS 4ks,rezervoar,pumpa.

Цена:400 EUR


Објавен на: 03.11.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка