prodavam bandasi BORBET so montirani gumi

ЦЕНА: 500 €

prodavam bandasi BORBET so montirani gumi


235/18/40 cw 28518 rastojanie na dupkite 5x115 ,ET 40 OFFSET .8.5x18 H2 OB 70 otvor centarГрад:
skopje
Телефон:
070233244
Објавен на:
15.03.2015

ЦЕНА: 500 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
darko temelkovski
Град:
skopje
Телефон:
070233244
Објавен на:
15.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка