BANDASI 13

ЦЕНА: 40 €

BANDASI 13


prodavam bandasi so gumi 135/13 mnogu socuvani izvadeni od fiat UNO moze i na yugo i 101Град:
skopje
Телефон:
078464150
Објавен на:
16.10.2014

ЦЕНА: 40 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
slave blagojevski
Град:
skopje
Телефон:
078464150
Објавен на:
07.09.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка