Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava ili izdava pod naem deloven objekt 1200m2

Се продава или издава под наем деловен простор(салон) од 1200 м2.
Објектот е во потполно здрава состојба, опремен комплетно и спремен за користење.
На 3 спрата од кои едниот е магацински простор ...

Цена:1 ден.

Велес
1200 m2
Плочки
 

Објавен на: 04.01.2022
se prodava kuka vo centar

se prodava kuka sproti amerikanska ambasada do kosovska ambasada kukata e prizemje+sprat so posebni vlezovi izlaga na dve ulici

Цена:360.000 €

Скопје
240 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 04.01.2022
Prodavam vikendica vo s.Izvor, Kicevo

Prodavam vikendica vo s.Izvor, Kicevo. Kukata e na eden kat so povrsina od 60 m3, podrum/ garaza 60 m2, dvorno mesto 300 m2. Uredna dokumentacija. 070 344 171 Andrej

Цена:1 €

Кичево
60 m2
3 соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 01.01.2022
Izdavam deloven prostor na ul.Ruzveltova (do zgradata na Canon) vo Karpos 1.

Izdavam prazen sprat od kukja za kancelarii (stanbeniot prostor e na prvi sprat so dokument za prenamena vo deloven prostor) vo Karpos 1 na ul.Ruzveltova (do zgradata na Canon).Delovniot prostor im...

Цена:450 €

Скопје
100 m2
Паркет
 

Објавен на: 20.12.2021
Математика и статика за Американ колеџ

Детално објаснување на задачи за колоквиум и испит

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.12.2021
Stan za kratok/dneven i mesecen prestoj

Се изнајмува стан во строг центар на 900м од Плоштад.Станот се наоѓа во нова зграда и е комплетно опремен,има:паркинг,греење,клима уред,ТВ,интернет,опремена кујна,машина за перење,хигиенски прибор
...

Цена:1.200 ден.

Скопје
40 m2
1 соба
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 03.12.2021
ПРОДАВАМ КУЌА СТАРА ВО ЦРНИЧЕ

KUKA 56 m2 DVONO MESTO SO POD POVRSINATA NA KUKATA I DVOROT ZAEDNO 105 m2
SO MARKICKA ZA IZGRADBA NA POVEKE KATNICA , SE NAOGA NA KOC E OD DVE ULICI .
UL. VOSTANICKA I UL. ENICE VARDARSKA BR...

Цена:165.000 €

Скопје
56 m2
3 соби
Приземје
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 17.11.2021
Opel Astra H GTC

Opel Astra H GTC 1.9CDTI 150HP
Od oprema poseduva
ABS ESP
Parking senzori nazad

Цена:3.700 €

Opel Astra
2006
Скопје
188000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 09.11.2021
Се бараат продавачи/ки за во маркет

Се бараат продавачи/ки за во маркет ,,Фреш Маркети,, предност со работно искуство.Контакт 078 479 131 Ненад

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.10.2021
Издавам деловен простор блиску Центар

Се издава деловен простор на улица Бихачка влез 3, лок. 5, приземје. 17м2. Гледа на главна улица.
Контакт: 078470480

Цена:120 €

Скопје
17 m2
Плочки
 

Објавен на: 17.10.2021
Izdavam nov trosoben namesten stan vo Kozle Издавам нов трособен стан во Козле

Izdavam chisto nov trosoben namesten stan so dva balkoni vo naselba Kozle,- vo blizina na Germanska ambasada na dve minuti pesh od Detska gradinka Prolet , Ambulanta Kozle, Osnovno uchilishte Vlado...

Цена:299 €

Скопје
61 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 16.09.2021
Mercedes c320 4matic 4x4

Se prodava a moze i zamena
Mercedes C320- 4 matic(4x4) avangard v6
-Godina na proizvodstvo 2008
-Ks 276, 3000 kubika

Цена:11.500 €

Mercedes-benz C 320
2008
Струмица
190000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 07.09.2021
Се издава целосно наместен стан во Скопје

Се издава стан во Кисела Вода кај шампионче.Станот е трособен,може веднаш да се сместите.Паркинг место има,греење со клима и термо печка,едната страна гледа накај Водно а другата накај улицата Томе...

Цена:240 €

Скопје
2 соби
Наместен
 

Објавен на: 26.08.2021
Изнајмувам комплетно наместен стан во Карпош1 до факултетот ФИНКИ

Се издава комплетно наместен стан во Карпош 1, на мирна локација, веднаш до факултетот ФИНКИ. Станот има купатило, 2 спални соби, голема дневна со кујна и балкон.
Во станот има инсталирано компјут...

Цена:200 €

Скопје
57 m2
3 соби
2 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 21.08.2021
Golf 4 1.4 16v 2000 godina, Benzin TNG Atest, klima

Golf 4 1.4 16v 2000 godina, Benzin TNG eo Atest, klima, servo, so 16' Aluminum bandazi registrirana do Maj

Цена:1.800 €

VW Golf
2000
Скопје
300 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 20.08.2021
PLAC VO ILIMDEN 1000M2

Se prodava plac vo Ilinden S.Miladinovci od 1000m2 na glavna ulica 100m do avtobuska..
072 263 791 goce

Цена:22 €

Скопје
1000 m2
Излез на пат
Вода

Објавен на: 18.08.2021
Se Prodava Kirby Avalir

Se prodava Kirby masina, so validna garancija. Vo odlicna sostojba e, so kompletna oprema za hem. cistenje.

Kontakt
078/899-232

Цена:1.000 €

Скопје
 

Објавен на: 07.08.2021
Deloven prostor vo Centar sporti Grcka ambasada

Deloven prostor koj se naoga vednas sproti grcka ambasada i 7ca.

Цена:10.000 ден.

Скопје
15 m2
Плочки
 

Објавен на: 17.07.2021
sobi so kupatilo i so pogled na ezero 7 €вра po lice so terasa studio Ohrid apartmani Racha vila smestaj смештај соби апартмани студио куќа Охрид

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ проверете на: https://ohridlakeview.gdenamore.com

Соби со купатило студио за 7 €вра по лице со поглед на езеро и тераса во Охрид над Билјанини извори

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 11.07.2021
PRODAVAM BMW Z3 KABRIOLET

PRODAVAM BMW Z3 CABRIO, 2.2i BENZIN, 170 KS, 2001 GOD. SO POMINATI 270.000 KM, SO SERVISNA KNISKA, UVEZENO OD SVAJCARIJA OD PRV GAZDA. KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA, BEZ NIKAKVI ZABELESKI. IMA M...

Цена:По договор

Bmw Z3
2001
Скопје
270000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 17.06.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка