Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Sobi i Apartmani- Struga

Izdavam sobi i apartmani vo Struga, sovrseno uredeni, so posebno kupatilo, kujna, kablovska tv, internet i sopstven parking. Objektot e zaseben i so celosna namena za odmor na turisti. 070 513218
...

Цена:400 ден.

Струга
 

Објавен на: 28.05.2021
Апартмани и Соби во Струга

Издавам хотелско уредени соби и апартмани во Струга, со посебно купатило, кујна, кабловска тв., интернет и сопствен паркинг. Објектот е засебен со посебна намена за сместување на туристи. Цената се...

Цена:400 ден.

Струга
 

Објавен на: 28.05.2021
Apartments Vela - Pestani, Ohrid

Novi apartmani se izdavaat vo naselba Pestani na samiot breg na Ohridskoto Ezero od 45m2 so posebna dnevna i spalna + 10m2 terasa.Sekoj apartman e opremen so sopstvena banja, kujna, frizider, kablo...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 13.12.2020
Trosoben stan za turisti vo centar na Ohrid

Se iznajmuva trosoben stan za turisti vo strog centar na Ohrid.Stanot ima dve spalni sobi ,dnevna,kujna trpezarija,balkon,kupatilo so ves masina,parking besplaten,lcd tv,wifi internet,peskiri,fen,p...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 17.09.2020
Iznajmuvam Sobi vo Centarot na Struga

Собите се наоѓаат во центарот на градот.
контакт тел- 078834721 / 071349552

Цена:5 €

Струга
 

Објавен на: 12.07.2019
Apartman vo Gevgelija

Se iznajmuva apartman za kratok ili dolg prestoj so kujna,trpezarija,dnevna,spalna,kupatilo,terasa.Opremen e so se sto e potrebno plus klima,kablovska wi-fi,parno

Цена:По договор

Гевгелија
 

Објавен на: 10.06.2019
Издавам студиа и соби во Охрид

Комплетно опремени студиа 1800 ден и соби. Телевизор, бања, клима, кујна, Wi-fi конекција

Цена:450 ден.

Охрид
 

Објавен на: 31.05.2019
Приватно сместување во Охрид - стан строг центар

Станот е 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на Охрид до
поштата со посебна спална соба, комплет опремена кујна,
кабелска ТВ, интернет, клима, тераса.
Цена 7-10 EUR по особа.

Цена:7 €

Охрид
 

Објавен на: 23.03.2019
Izdavam soba vo Centar

Издавам евтинo соба со парно на прв спрат на ул.Рузвелтова, за студентка / вработена по можност непушач.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.03.2019
Охрид- издавам студија во центарот на градот

Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна, тв, кабловска, wi-fi интернет и тераса. Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се...

Цена:450 ден.

Охрид
 

Објавен на: 13.07.2021
Apartmani, sobi, studio - Smestuvanje Elesec

Apartmanite se locirani vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metri oddaleceni od plazata.
Se naogjame vo blizina na plazite: Lagadin(1.8km),Orevche(4.2km), Gradishte(5km),Trpejca(10km).

Ras...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 05.07.2021
ZA VRABOTENA DEVOJKA

ZA VRABOTENA DEVOJKA DO 33 GOD DA E SKROMNA PEDANTNA....

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.05.2021
Se prodava detska soba

Krevet 200 x 150
Plakar 160(2 x 80) x 210
Komoda so fioki 90 x 70
Biro so ogledalo 140 x 170

Цена:300 €

Струмица
 

Објавен на: 14.10.2020
Apartman Skopje Centar

Luksuzen apartman za kratok prestoj vo Skopje, Centar, plostad Makedonija.
Cena za nokjevanje : 1500 mkd
Kontakt : 071 81 77 81

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.09.2020
Soba vo Nov stan

Soba za izdavanje vo Kozle vo nov stan 12 m2 so edinecen krevet , nov mebel, klima so opticki internet i 3max po promotivna cena, tel za Kontakt 070 894 - 078 ; 02 3086 358

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.08.2020
Profesionalno Cistenje,Odrzavanje na vasite Domovi,Delovni prostorii

Profesionalno Cistenje,Odrzavanje na Vasite Domovi, Apartmani,Delovni prostorii
Moznost za postojan angazamn
Vremeto na uslugata viee go izbirate
Koristime Ekoloski sretestva, uslugata moze i s...

Цена:1.000 ден.

Охрид
 

Објавен на: 18.01.2020
Купувам гарсоњера

Барам гарсоњера за купување во централно градско подрачје на Скопје, околина на МВР или Огњен Прица. Пожелно да е новоградба или реновирана, со одделна спална соба до 4ти кат, лифт и централно парн...

Цена:30.000 €

Скопје
 

Објавен на: 05.11.2019
Se izdava soba na Ruzveltova

Izdavam ednokrevetna soba za studentka na ul Ruzveltova so parno informacii na tel 071 317 177 ili 076 476 605

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 26.08.2019
kratok prestoj во центар

izdavam apartman55m2
vo centar kaj trgovskiot zebra so dve sobi.cena od nokevanje e od 20 do 40 evra zavisno od brojot na gosti

Цена:30 €

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2019
Sobi za Turisti

Идеално место за семејства и парови. Локацијата е погодна за одмор, во мирна атмосфера. Оддалечени на 280 м од Автобуската станица, и 1000м од Центарот на Охрид, на крак од ул. Абас Емин.Располагам...

Цена:300 ден.

Охрид
 

Објавен на: 23.07.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка