APARTMENTS LA STABE - KRUSEVO

ЦЕНА: По договор

APARTMENTS LA STABE - KRUSEVO


Izdavam kompletno namesteni studia za turisti vo Krusevo so poseben vlez, mini kujna, kupatilo, zagrevanje, wifi, kabelska TV i parking !!!

http://reklama5.mk/AdDetails?ad=857370Град:
Krusevo
Телефон:
078301413
Објавен на:
12.10.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Taki Stabeski
Град:
Krusevo
Телефон:
078301413
Објавен на:
19.01.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка