Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
**Vila MEDUSA** - elitni sobi vo centarot na Krusevo

Elitni sobi vo srceto na Krusevo.

Raspolaga so: dvokrevetni, trokrevetni i cetvorokrevetni sobi
(parno greenje, kabelska TV, internet, SAUNA ...)

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 20.08.2015
Соби со засебен дел и купатило во стариот дел (2 мин. пеш од охридската чаршија) МОМЕНТАЛНО СЛОБОДНО

Издавам соби за туристи со посебен влез и купатило во стариот дел на Охрид, на само 2 мин. пеш од охридската чаршија. (Може да се изнајми и како апартман за 6-7 души). ЦЕНА ПОВОЛНА!!!

Тел.: 075/...

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 20.08.2015
APARTMANI PICIOSKI PESTANI

APARTMANI PICIOSKI se smesteni na samo 50m od Ohridskoto ezero,vo mesnosta Pestani kon patot za sv.Naum Ohridski do Hotel Desaret. Apartmani Picioski vi nudat moderno uredeni sobi so sopstveni kupa...

Цена:8 €

Охрид
 

Објавен на: 19.08.2015
Издавам нови студија во центарот на Oхрид

Издавам нови двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во ...

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 19.08.2015
Elitni apartmani - Vila **LA KOLA** - vo centarot na Krusevo

Elitni apartmani vo srceto na Krusevo. Raspolaga so: dvokrevetni sobi, trokrevetni i cetvorokrevetni apartmani
(sopstven parking, parno greenje, internet, kabelska TV, DVD ... i najubaviot pogled ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.08.2015
Izdavam novi studija "AMIGO" vo centarot na Ohrid,cena mnogu povolna

Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plos...

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 19.08.2015
OHRID sobi APARTMANI STROG CENTAR i lagadin

OHRID BALKANSKI ERUSALIM...
POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKATA CARSIJA
POKRAJ 1200 GOD STARIOT CINAR I FONTANATA
SE NAOGAME NA SAMO 30M ODALECENOST

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 19.08.2015
apartmani centar

OHRID BALKANSKI ERUSALIM...
POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKATA CARSIJA
POKRAJ 1200 GOD STARIOT CINAR I FONTANATA
SE NAOGAME NA SAMO 30M ODALECENOST

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 19.08.2015
OHRID APARTMANI CENTAR i lagadin

OHRID BALKANSKI ERUSALIM...
POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKATA CARSIJA
POKRAJ 1200 GOD STARIOT CINAR I FONTANATA
SE NAOGAME NA SAMO 30M ODALECENOST

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 19.08.2015
Novi studija vo centarot na Ohrid ,cena povolna

Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plos...

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 18.08.2015
Sobi i Apartmani vo Ohrid!!

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec. Od plazata se oddaleceni 600-700 metri.Opremeni se so kabelska TV , WI-FI, kako i obezbeden parking..Raspolagaat so dobro sreden dvor kade ke mo...

Цена:300 ден.

Охрид
 

Објавен на: 18.08.2015
Apartmani Vesna

Izdavam apartmani i sobi do 6-7 min do centar i sobi za studenti so sopstveno kupatilo,kujna,terasa,parking i wifi...

Цена:350 ден.

Охрид
 

Објавен на: 18.08.2015
Privaten smestaj-novi studija "AMIGO" vo Ohrid,cena mnogu povolna

Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plos...

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 18.08.2015
Охрид летување - стан во строг центар

Во строгиот центар на Охрид – комплекс стара автобуска,
на располагање ви стои комплетно опремен стан од 40 м2
со посебна спална соба, комплет опремена кујна, кабелска ТВ, интернет, клим...

Цена:8 €

Охрид
 

Објавен на: 18.08.2015
Izdavam studija vo centarot na Ohrid ,cena povolna

Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plos...

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 17.08.2015
Apartmani i Sobi Elesec.......

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec. Od plazata se oddaleceni 600-700 metri.Opremeni se so kabelska TV , WI-FI, kako i obezbeden parking..Raspolagaat so dobro sreden dvor kade ke mo...

Цена:300 ден.

Охрид
 

Објавен на: 17.08.2015
Apartmani * * *

Se izdavaat 3 apartmani vo blizina na novata avtobuska stanica i blisku do centarot:
- Apartman 25m2 za 3 lica so spalna soba so terasa, LCD, kabelska, internet, celosno opremena kujna i kupatilo....

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 17.08.2015
Smestaj vo Ohrid-novi studija "AMIGO",cena povolna

Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plos...

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 17.08.2015
APARTMANI VO SUTOMORE - CRNA GORA, NAJPOVOLNI CENI

Izdavam apartmani vo privatni vili, Vila Ana i Vila Smilja, na 10-tina minuti od gradska plaza vo tivok i prijaten ambient. Vo neposredna blizina na golemi marketi, avtobuska stanica i gradski Paza...

Цена:18 €

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2015
APARTMANI VO SUTOMORE - CRNA GORA

Izdavam apartmani vo privatni vili, Vila Ana i Vila Smilja, na 10-tina minuti od gradska plaza vo tivok i prijaten ambient. Vo neposredna blizina na golemi marketi, avtobuska stanica i gradski Paza...

Цена:18 €

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка