Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
krediti novac 100 % od garanciju

Ja sam žena koja osigurava kredit 100 % od garanciju od 2.000 eura ima 60.000.000 eura kako bi ljudi koji stvarno potrebno s malom stopom od 2% mail: sanchezaline24@gmail.com / WhatsApp, Viber: +22...

Цена:60.000.000 €

   

Објавен на: 01.03.2018
Издавм Соби

Издавм соби за градежни работници со посебен влез , во Козле спроти Алумина.

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.02.2018
da vam pomognem

da biste dovršili novac, mi smo ovdje da vam odobrimo kredit bez kompliciranja zadatka. kontaktirajte nas: shulaeldar@outlook.fr

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.02.2018
Купувам стан во Центар

Купувам гарсониера до 30 м2 во Центар на Скопје.
Пожелно е дља има мала тераса.
Контакт тел:070904020 Иванка

Цена:30.000 €

   

Објавен на: 06.02.2018
Прекратете финансовия си проблем


Аз съм частно лице и предлагам заеми на всички хора в нужда. Аз съм готов да отпусна заем с нисък лихвен процент, който е 2% за персонала и по друг начин. Искате ли да се свържете с мен за този и...

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 02.02.2018
Брза и сигурна понуда за пари.

Ние правиме инвестиции и заеми меѓу поединци од сите видови. Ние нудиме краткорочни, среднорочни и долгорочни кредити. Нашите трансфери ги обезбедува банка за обезбедување на трансакцијата. Ќе доби...

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 27.01.2018
Krediti između pojedinaca i naroda u teškoćama

Stavili smo na raspolaganju kredit od 10.000 € na 800.000 € na vrlo jednostavan način. Možemo također napraviti ulaganja i krediti između pojedinaca svih vrsta. Nudimo kratke, srednje i d...

Цена:30.000 ден.

   

Објавен на: 25.01.2018
нуди заем од 1000 € до 7000.000 €


нуди заем од 1000 € до 7000.000 € или визит картичка за сите лица кои можат да го отплатат со камата по каматна стапка од 3% годишно според бараната сума. Ние ви стоиме на располагање з...

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 13.01.2018
Sobi Nov Dojran

Pominete prekrasen prestoj za Novogodishnite praznici vo Nov Dojran.Pogodno za mladi parovi.

Цена:10 €

   

Објавен на: 28.12.2017
se iznajmuva apartman

kopletno opremen Apartman FLATIRON

Цена:400 €

   

Објавен на: 24.12.2017
итни парични заеми! ! !

За оние кои сакаат итен заем ви нудиме прифатлива каматна стапка од 3%. Сте биле одбиени од многу банки? Дали ви треба итно финансирање за консолидација на долгот? Или ви треба финансирање за вашио...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 21.12.2017
Kredit 100 % od garanciju za vijesti godine

Bok
Ja sam žena koja osigurava kredit 100 % od garanciju od 2.000 eura ima 50.000.000 eura kako bi ljudi koji stvarno potrebno s malom stopom od 2% mail: sanchezaline24@gmail.com / WhatsApp, Vibe...

Цена:50 €

   

Објавен на: 16.12.2017
Izdavam soba nas. Chento 3600 MKD

Izdavam soba vo Naselba Chento, na prizemje od kukja, cel sprat na koristenje:kujna i kupatio. pogodna za penzioneri, majstori.
cena 3600 MKD

Цена:3.600 ден.

   

Објавен на: 09.12.2017
Издавам соба

Издавам соба во општина Гази Баба населба Железара. Местото е мирно. Собата е со посебен влез и е во склоп со уште две соби(кои се веќе издадени) кои делат заедничка кујна и купатило. Во цената се ...

Цена:100 €

   

Објавен на: 30.11.2017
krediti 100 % od garanciju...

krediti 100 % od garanciju 2.000 eura ima 50.000.000 eura za vijesti godine 2018 mail: sanchezaline24@gmail.com / WhatsApp, Viber: +22962002097

Цена:50 ден.

   

Објавен на: 24.11.2017
Соба во стан во Карпош 4

Издавам соба во стан во Скопје, Карпош 4, блиску до Сити мол.
Инфо: +38970656444, Viber, WhatsApp

Цена:60 €

   

Објавен на: 22.11.2017
Kredit bez naknade unaprijed


Trebate kredit ? Vi ste odbijeni u bankama, želite kredit kako bi zadovoljili vaše potrebe ? Bez obzira na vaše financijsko stanje. Dati usluga (hipotekarni krediti, komercijalni kr...

Цена:50.000 €

   

Објавен на: 03.11.2017
SE IZDAVAT SOBI VO CENTAROT NA STRUMICA

SE IZDAVAT SOBI VO CENTAROT NA STRUMICA KONTAKT LICE ALEKSANDAR BROJ 070-721-885

Цена:1 €

   

Објавен на: 29.10.2017
Ponuda zajma između ozbiljne osobe u 24 sata

Boktražite zajam kako biste ponovno pokrenuli svoje aktivnosti ili ste realizirali projekt ili kupili stan, ali helas banka vas traži od uvjeta da se ne možete brinuti Ja sam pojedinac j\'octr...

Цена:40.000 ден.

   

Објавен на: 16.10.2017
Понуда кредита између приватних и озбиљних

Појединци Швајцарска, белгијска и француска, Моје име је Јоелле андрее, позајмљујем се између приватног да вам помогне да се извучете из гужве које су узроковале банке, одбацивањем ваших апликативн...

Цена:1.000 €

   

Објавен на: 12.09.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка