Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Апартмани во центарот на Охрид

Почитувани,

Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартманите се комплетно опремени со кујна, тоалет, тераса, паркинг простор, кабловска телевизија и интернет.
Повеќе информации на:

Цена:8 €

   

Објавен на: 07.04.2019
Kredit novac 100 % od garanciju brzo

Kredit novac 100 % od garanciju brzo 2.000 eura ima 60.000.000 eura 2 % mail: sanchezaline24@gmail.com / WhatsApp, Viber: +22962002097

Цена:60.000.000 €

   

Објавен на: 02.04.2019
APARTMANI LILE PESTANI

Вила Лиле

Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра од брегот на езерото. Луксузно опремените апартмани ќе ви овозможат да се осеќате како дома, и нудат тивка и пријатна атмосфера з...

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.02.2019
APARTMANI LILE PESTANI I BUNGALOWI

Вила Лиле

Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра од брегот на езерото. Луксузно опремените апартмани ќе ви овозможат да се осеќате како дома, и нудат тивка и пријатна атмосфера з...

Цена:8 €

   

Објавен на: 24.02.2019
СЕРЬЕЗНОЕ И БЫСТРОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА ВО ВСЕМ МИРЕ


Здравствуйте, мадам и сэр.
Частные лица Ирландия, Швейцария, Канада , Бельгия ,Франция, Италия, Гваделупа , Гайана, Мартиника, Майотта Реюньон, по всему миру я предлагаю вам кредит от 5.000&euro...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 07.02.2019
Издавање соба

Евтино се издава еднокреветна соба со парно на Рузвелтова, за вработена/студентка непушач

Телефон за контакт 070 358 680

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 31.01.2019
Санхүүгийн, зээлийн хурдан зээл

Хэрэв танд хувийн зээл хэрэгтэй бол бид даатгал, баталгаат бус зээл, эрсдлийн капиталд өгдөг. Бид дээд зэргийн аюулгүй байдлыг хангах зээлтэй. Зээлийн хэрэгцээ шаардлагаас үл хамааран бид таны шаар...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 09.01.2019
For Sale Brand New Apple iPhone XS Max

We have different types of electronics / mobile phones / video games, digital cameras, musical instruments for sale. If you are interested in any of our products, Contact us via.....

Email ... i...

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 03.01.2019
Издравам соби во Крушево

Издавам соби за туристи во Крушево.

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 14.12.2018
Villa Mazar - Krusevo

Etno apartmani vo strog centar na gradot
(parking prostor, wireless internet, kablovska tv, sopstveno wc, mini kujna)
mob: + 389 71 398 232

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.11.2018
Предложение займа между срочными индивидуальными

Предложение займа между срочными индивидуальными

Индивидуальные предложения ссуды от 5 000 € до 15 200 000 евро, со ставкой
процентная ставка выплачивается 2% в течение периода от 2 до 30 лет с

Цена:500.000 ден.

   

Објавен на: 27.11.2018
Izdavam novi apartmani vo Ohrid

Se iznajmuvaat 5 ekslkluzivni i modereni apartmani kompletno uredeni,(2 studia, 2 trosobni I 1 dvosoben apartman), Se naogjaat na mirna lokacija,5 minuti peski do ezero i do centarot i 7 minuti ...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 22.11.2018
Се издаваат соби

Се издаваат соби за зимување во Крушево
до центарот на градот!

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.11.2018
Издавам соби

Соби за зимување и дочек на Новата година во Крушево

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.11.2018
Prijavite se za vaš brzi kredit danas
Prijavite se za vaš brzi kredit danas

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 12.11.2018
Издавам соба над државна болница

Се издава еднокреветна соба со заедника бања и кујна, за девојка, над државна болница
Цената е со сите трошоци (струја, вода, интернет)

Десанка 076/486-551

Цена:5.500 ден.

   

Објавен на: 17.10.2018
FOR SALE:Brand New Unlocked Apple iPhone XS MAX 64GB $600

CHRISTMAS SELL PROMO ! CHRISTMAS SELL PROMO! ! CHRISTMAS SELL PROMO ! ! !

Buy 2 Units and get 1 Unit free.
Buy 5 Units and get 2 Unit free.

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 04.10.2018
Stanovi za izdavanje

Izdavam apartmani vo Sky City Towers.
Potpuno i moderno opremeni.
Vo ponuda imame:
2 apartmana so edna spalna, kapacitet 2+2

Цена:40 ден.

   

Објавен на: 04.10.2018
Γεια σας9

Γεια σας
Συγκεκριμένα, δίνω δάνεια ύψ&omicro...

Цена:123 ден.

   

Објавен на: 15.09.2018
Tražili ste alternativna sredstva za stjecanje novih domova

Tražili ste alternativna sredstva za stjecanje novih domova, izgradnju, refinanciranje, konsolidaciju osobnih duga ili profesionalnu namjenu. Za više informacija molimo da nas kontaktirate p...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 02.09.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка