Издавање соба

ЦЕНА: 3000 мкд

Издавање соба


Евтино се издава еднокреветна соба со парно на Рузвелтова, за вработена/студентка непушач

Телефон за контакт 070 358 680Име:
Објавен на:
31.01.2019

ЦЕНА: 3000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ana
Објавен на:
29.01.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка