Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Soba vo Nov stan

Soba za izdavanje vo Kozle vo nov stan 12 m2 so edinecen krevet , nov mebel, klima so opticki internet i 3max po promotivna cena, tel za Kontakt 070 894 - 078 ; 02 3086 358

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 23.08.2020
NOV-Apartman-Ohrid-POGLED na EZERO

APARTMANI-smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivok ambient so POGLED i panorama na celiot grad i ezeroto.
Objektot e vo elitniot del na stariot grad vo blizina na poznatite pl...

Цена:60 €

   

Објавен на: 03.08.2020
Pouzdana ponuda zajma vrlo

Ja jesam Gospođa Gina Rinehart Dajem novac zajam , ako trebate novac koji vam stojim na raspolaganju da vam odobrim zajam od 2.000 eura do 8.000.000 eura uz kamatu od 2% godišnje kontaktiraj...

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.07.2020
Apartmani Sutomore – Sobe Sutomore


Sutomore iznajmljujem apartman i sobe.
Sobe sa dva, tri i cetiri lezaja. Apartmani za sedam osoba.
Udaljenost do obale 600m oko 10min. pesice. 300m od autobuske, zelj. stanice.

Цена:5 €

   

Објавен на: 18.06.2020
Apartman Vrnjacka banja - izdajem

Izdajem stan, apartman u Vrnjackoj banji ,Srbija, u lux hotelu sa welness centrum unurar objekta. Apartman je pogodan za smestaj do 4 osoba (kuhinja,kupatilo,terasa,dnevna soba,spavaca soba)
Infor...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.03.2020
Брз кредит за невработените до 1.000 евра

Брз кредит за невработените до 1.000 евра. Интернет заеми 25+. Необезбеден кредит од 1000 €. до 900.000 евра. Бесплатно заем до 1.000 евра, кредит до 12 месеци Повторно кредитирање на заемот
...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.03.2020
Дали ви треба финансирање за да му помогнете на вашиот бизнис

Потребни пари за да го надминете проблемот или финансирање на проектот?
Се нуди кредит се движат од 5.000 евра до 1.000.000 евра со каматна стапка од 2,5 отсто.
Овој заем потоа е легална и е бесп...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 17.02.2020
Кредитное предложение

Кредитное предложение
Вы хотите занимать деньги, вам отказали банки и финансовые учреждения. Добро пожаловать. Я сообщаю вам, что я физическое лицо с фондом в 2.500.000 евро, который я инвестирова...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 12.02.2020
BRZA Kreditna ponuda

BRZA Kreditna ponuda
KONTAKTOVITE ME U PRIVATNOJ.
POŠTA: ivicstankovic@gmail.com

Цена:60.000 €

   

Објавен на: 24.01.2020
Profesionalno Cistenje,Odrzavanje na vasite Domovi,Delovni prostorii

Profesionalno Cistenje,Odrzavanje na Vasite Domovi, Apartmani,Delovni prostorii
Moznost za postojan angazamn
Vremeto na uslugata viee go izbirate
Koristime Ekoloski sretestva, uslugata moze i s...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 18.01.2020
FINANCIJSKA POMOĆ

Ja sam MARIE LAPARES, dioničar i financijski izvršitelj.
Kapacitet mog zajma je od 5.000 do 5.000.000 € uz razumnu stopu od 2%, vrlo jednostavni i bez problema.
Ulažem također među po...

Цена:100.000 ден.

   

Објавен на: 14.01.2020

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 30.12.2019
LOST LOVE SPELL CASTER,PAY AFTER RESULTS +27839620753-SWEDEN-DUBAI-GERMANY-NORWAY-FINLAND

LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALERS,MAGIC RING,REVENGE OF THE RAVEN CURSE,BREAK UP SPELLS,MAGIC SPELLS,POWERFUL PROTECTION SPELLS,...

Цена:200 €

   

Објавен на: 09.12.2019
UK-LONDON-LOST LOVE SPELL CASTER,PAY AFTER RESULTS +27839620753

LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALERS,MAGIC RING,REVENGE OF THE RAVEN CURSE,BREAK UP SPELLS,MAGIC SPELLS,POWERFUL PROTECTION SPELLS,...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 09.12.2019
Купувам гарсоњера

Барам гарсоњера за купување во централно градско подрачје на Скопје, околина на МВР или Огњен Прица. Пожелно да е новоградба или реновирана, со одделна спална соба до 4ти кат, лифт и централно парн...

Цена:30.000 €

   

Објавен на: 05.11.2019
Izdajem apartman u Vrnjackoj banji

Izdajem apartman u Vrnjackoj banji
Izdajem jednosoban apartman za dvoje odraslih i dvoje dece. Apartman ima treasu,spavacu sobu sa francuskim lezajem,kaucem na razvlacenjem,terasom,tus kabinom.Apa...

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.10.2019
Ohrid-apartman vo strog centar

Ohrid-apartman vo strog centar , prva linija do ezero na ul.Kuzman Josifoski (vidi lokacija na google),tri lezai,kujna,kupatilo,TV so kablovska,wi-fi internet,besplaten parking...
cena - dogovor
...

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.10.2019
ЛИЧНО ЗАКОН

ЛИЧНО ЗАКОН: Атрактивни цени за сите ваши проекти!Бесплатна понуда за заемE-mail: lina.financias@gmail.com

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 17.10.2019
Фінансовий кредит для фізичних осіб

Привіт, пане і пані. Це повідомлення адресоване всім, хто потребує нагальної потреби та особливо серйозної заявки на позику, нарешті, ми надаємо у ваше розпорядження позику на дуже простих умовах. ...

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 10.10.2019
Издавам еднокреветна/двокреветна соба во Скопје во Општина Аеродром

Издавам еднокреветна/двокреветна соба во Скопје во Општина Аеродром со вклучено парно греење, интернет, употреба на кујна и купатило.

Цена:100 €

   

Објавен на: 02.09.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка